Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Leganés - Villarreal (reportáž)

Leganés

0:1

(0:0)

Villarreal

Rozhodčí: Pablo González Fuertes Stadion: Estadio Municipal de Butarque Diváci: 10,432 (91%)

Leganés se nedočkal odměny za dobrý výkon proti Villarrealu a papírově silnějšímu sokovi podlehl 0-1. Okurky tak zůstávají na posledním místě tabulky, zatímco Žlutá ponorka slaví první triumf v sezóně.

Domácí měli na stadionu Butarque v prvním poločase navrch, Villarrealu dělal vysoký presing velké problémy. El Zhar a dvakrát Carrillo měli nejlepší šance na otevření gólového účtu, ani v jednom případě ale nedokázali dostat balón do sítě.

Učinit tak mohl krátce po začátku druhé půle Carrillo z penalty za ruku Maria Gaspar, útočník Leganésu ale napálil míč mimo tři tyče. Hosté ožili s příchodem Fornalse a Baccy a druhý jmenovaný vstřelil jediný gól utkání po přesném pasu Layúna. Villarreal těsný náskok dotáhl do úspěšného konci a bere tři body.

logo Leganés: (M. Pellegrino) Základní sestava (4-2-3-1): I. Cuéllar Sacristán, A. Nyom, D. Siovas, J. Silva, U. Bustinza Martínez, G. Gumbau Garriga, J. Eraso Goñi, N. El Zhar, R. Pérez Del Mármol, D. Rolan, G. Carrillo
Náhradníci: Serantes, J. Moreno Fuertes, K. Omeruo, M. Vesga Arruti, Ó. Rodríguez Arnaiz, Michael Santos, Y. En-Nesyri
logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (4-4-2): S. Asenjo Andrés, Álvaro González, J. Costa Jordá, M. Layún, M. Pérez Martínez, V. Ruíz Torre, M. Morlanes Ariño, M. Trigueros Muñoz, D. Raba Antolí, G. Moreno Balaguero, K. Toko Ekambi
Náhradníci: A. Fernández Moreno, J. Funes Mori, A. Pedraza Sag, M. Iturra, Pablo Fornals, S. Cazorla González, C. Bacca Ahumada