Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Levante - Deportivo Alavés (reportáž)

Levante - Deportivo Alavés, 30.09.18 (reportáž)

30.09.18 19:30 Základní část - 7. kolo

Levante

2:1

(2:1)

Deportivo Alavés

Rozhodčí: Mario Melero López Stadion: Estadio Ciudad de Valencia Diváci: 20,239 (77%)

Alavés nevyužil možnosti dotáhnout se na vedoucí duo Barcelona a Real Madrid a padl na hřišti Levante 1-2.

Všechny branky padly na Ciutat už v prvním poločase. Lepší vstup měli Baskové, kteří šli do vedení už po pěti minutách po hlavičce Sobrina. Levante odpovědělo takřka identickou brankou Jasona, na kterou v 36. minutě navázal Toño ranou po zemi k tyči.

Zatímco první poločas nabídl zajímavou podívanou, ten druhý už byl upracovanější. Levante se soustředilo zejména na hlídání těsného náskoku a Alavésu se nedařilo dostávat na dostřel domácí svatyně. Tři body proto bere Levante.

logo Levante: (Francisco José López Fernández) Základní sestava (4-4-2): O. Olazábal Paredes, A. García Aranda, E. Cabaco Almada, R. Suárez Pier, S. Postigo Redondo, J. Gómez Campaña, J. Morales Nogales, R. Rochina Naixes, S. Prcić, D. Remeseiro Salgueiro, E. Boateng
Náhradníci: A. Fernández Abarisketa, J. Rodríguez Benito, P. López Muñoz, C. Doukouré, B. Mayoral Moya, M. Simon, R. Martí Salvador
logo Deportivo Alavés: (Abelardo Fernández Antuña) Základní sestava (4-4-2): F. Pacheco Flores, G. Maripán, M. Aguirregabiria Padilla, R. Duarte Sánchez, V. Laguardia Cisneros, I. Gómez Pérez, J. Franco Alviz, M. García Sánchez, T. Pina Isla, J. Guidetti, R. Sobrino Pozuelo
Náhradníci: A. Sivera Salvá, C. Martín Vigaray, J. Navarro Jiménez, D. Brašanac, J. Rodríguez Menéndez, M. Wakaso, J. Calleri