Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Rayo Vallecano - Espanyol (reportáž)

Rayo Vallecano - Espanyol, 28.09.18 (reportáž)

28.09.18 21:00 Základní část - 7. kolo

Rayo Vallecano

2:2

(1:2)

Espanyol

Rozhodčí: Javier Alberola Rojas Stadion: Estadio del Rayo Vallecano (de Vallecas Teresa Rivero) Diváci: 12,102 (78%)

Rayo Vallecano remizovalo s Espanyolem 2-2 a fanoušci mohli odcházet z Vallecas spokojení. Domácí vybojovali cenný bod proti ve formě hrajícímu sokovi a utkání nabídlo pohledný a útočný fotbal. A branky.

Na první z nich se nemuselo čekat dlouho, už v šesté minutě vypálil za hranicí šestnáctky De Tomás, jehož přízemní střela zapadla přesně k tyči. Espanyol však do pauzy skóre otočil. Nejprve se z dorážky prosadil Borja Igelasias, aby v poslední minutě půle strhl vedení na stranu Katalánců Granero, jemuž pomohl šťastný odraz.

Také úvod druhého dějství byl gólový. Dídac poslal k zemi Advínculi a Kakuta proměnil nařízenou penaltu ve vyrovnání. Rayo v závěru ukázalo větší chuť zariskovat a pokusit se o vítězství, skóre se už ale nezměnilo.

logo Rayo Vallecano: (Miguel Ángel Sánchez Muñoz) Základní sestava (4-1-4-1): A. García Cabrera, A. Ba, Jordi Amat, L. Advíncula Castrillón, A. Moreno Lopera, G. Imbula, G. Kakuta, S. Comesaña Veiga, Ó. Trejo, R. de Tomás Gómez, T. Dias Correia
Náhradníci: S. Dimitrievski, A. Gálvez Jimena, Á. García Rivera, Álvaro Medrán, J. Pozo la Rosa, A. Alegría Moreno, A. Embarba Blázquez
logo Espanyol: (Joan Francesc Ferrer Sicilia) Základní sestava (4-1-4-1): D. López Rodríguez, D. Vilá Rosselló, E. Gomes Pereira, J. López Rodríguez, M. Hermoso Canseco, E. Granero Molina, M. Roca Junqué, V. Sánchez Mata, B. Iglesias Quintas, L. Carrilho Baptistão, Sergio García
Náhradníci: R. Jiménez Gago, Ó. Duarte Gaitán, R. Rosales Altuve, Ó. Melendo Jiménez, P. Piatti, S. Darder Moll, H. Pérez