Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Villarreal - Real Betis (reportáž)

Villarreal - Real Betis, 25.11.18 (reportáž)

25.11.18 19:45 Základní část - 13. kolo

Villarreal

2:1

(0:0)

Real Betis

Rozhodčí: Eduardo Prieto Iglesias Stadion: Estadio de la Cerámica Diváci: 16,028 (68%)

Villarreal se nadechl pořádné porce čerstvého vzduchu, když dokázal udolat Betis 2-1. Verdiblancos naopak nenavázali na senzační výhru z Camp Nou z minulého kola.

Žlutá ponorka byla od úvodu nebezpečnější, Betis přežil první poločas jen díky skvělým zákrokům Paua Lópeze. Toho protáhl Fornals a po půlhodině si na něm vylámal zuby i Chukwueze, když se před hostujícím brankářem zjevil zcela sám.

Na začátku druhého poločasu už domácí udeřili, a to hned dvakrát během dvou minut. Góly hlavičkujícího Gerarda Morena a po zemi střílejícícho Chukwuezeho dodaly Callejově partě potřebný klid. V 77. minutě se Asenjo vytáhl proti hlavičce Lorena, proti umístěné trefě Lo Celsa už však neměl nárok. To už ale běžela poslední minuta a na více nezbyl Betisu čas.

logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (4-3-1-2): S. Asenjo Andrés, J. Funes Mori, M. Pérez Martínez, V. Ruíz Torre, A. Pedraza Sag, M. Trigueros Muñoz, Pablo Fornals, S. Cáseres, S. Cazorla González, S. Chukwueze, G. Moreno Balaguero
Náhradníci: A. Fernández Moreno, J. Costa Jordá, M. Juan Llambrich, M. Morlanes Ariño, C. Bacca Ahumada, K. Toko Ekambi, N. Sansone
logo Real Betis: (Enrique Setién Solar) Základní sestava (3-1-4-2): Pau López, A. Mandi, H. Firpo Adames, M. Bartra Aregall, Z. Feddal, F. Guerrero Martín, J. Guardado Hernández, J. Sánchez Rodríguez, S. Canales Madrazo, W. Silva de Carvalho, L. Morón García
Náhradníci: J. Robles Blázquez, F. García Fernández, G. Lo Celso, R. Boudebouz, T. Inui, C. Tello Herrera, S. León Limones