Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Espanyol - Real Madrid (reportáž)

Espanyol - Real Madrid, 27.01.19 (reportáž)

27.01.19 20:45 Základní část - 21. kolo

Espanyol

2:4

(1:3)

Real Madrid

Rozhodčí: Jesús Gil Manzano Stadion: RCDE Stadium Diváci: 21,215 (52%)

Real Madrid potvrdil vzestupnou tendenci a po velmi dobrém výkonu se může po utkání na hřišti Espanyolu radovat z vítězství 4-2.

Jeho režisérem byl Karim Benzema, jenž zaznamenal dva góly a řadu zajímavých situací vytvořil pro spoluhráče. První branku vsítil už v páté minutě, když dokončil práci po Modrićovi, jehož po výborném sólu vychytal Diego López. Po čtvrthodině zvýšil hlavičkou po pasu Modriće Sergio Ramos. Léo sice dosáhl kontaktní trefy, avšak hosté si v závěru půle vzali zpět dvougólový náskok, a to díky Benzemově zakroucené přízemní střele mimo dosah brankáře.

V 67. minutě se nechal školácky obrat o míč Léo a Bale krátce poté, co přišel na hřiště, zvýšil už na 4-1 pro Real Madrid. Vyloučení Varana vlilo domácím krev do žil, na více než úpravu skóre Rosalesem jim ale nezbyl čas. Real Madrid vyhrál 4-2.

logo Espanyol: (Joan Francesc Ferrer Sicilia) Základní sestava (4-3-3): D. López Rodríguez, D. Vilá Rosselló, J. López Rodríguez, L. López Mármol, M. Hermoso Canseco, A. López Moreno, M. Roca Junqué, S. Darder Moll, B. Iglesias Quintas, L. Carrilho Baptistão, Sergio García
Náhradníci: R. Jiménez Gago, R. Rosales Altuve, E. Granero Molina, Ó. Melendo Jiménez, P. Piatti, V. Sánchez Mata, V. Campuzano Bonilla
logo Real Madrid: (S. Solari) Základní sestava (4-3-3): T. Courtois, D. Carvajal Ramos, R. Varane, S. Ramos García, S. Reguilón Rodríguez, C. Casimiro, L. Modrić, L. Vázquez Iglesias, T. Kroos, K. Benzema, V. Júnior
Náhradníci: L. Zidane, J. Fernández Iglesias, M. Vieira da Silva Júnior, D. Ceballos Fernández, F. Alarcón Suárez, M. Llorente Moreno, G. Bale