Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / SD Eibar - Girona (reportáž)

SD Eibar

3:0

(1:0)

Girona

Rozhodčí: José Luis González González Stadion: Estadio Municipal de Ipurúa Diváci: 4,419 (62%)

Skvěle hrající Eibar byl na Ipurue opět střelecky potentní a zaslouženě získal další tři body, když smetl Gironu 3-0.

Zatímco domácí brankář Dmitrović mnoho práce během zápasu neměl, jeho protějšek Bono se musel ohánět. Eibar měl střetnutí pod kontrolou, držel míč a uměl s ním pracovat, což vedlo k řadě gólových příležitostí. Na první trefu se čekalo do 37. minutě. To napřáhl Rubé Peña a na přední tyč nemohl mířit lépe.

Naděje Girony po změně stran měly jepičí život. Už po deseti vteřinách se dostal míč k Charlesovi, jenž elegantním dloubáčkem překonal Bona podruhé. O deset minut později dostal Eibar výhodu pokutového kopu a Charles se nemýlil - 3-0. Girona nedokázala najít žádnou protizbraň a z Ipuruy odjíždí se sklopenou hlavou.

logo SD Eibar: (José Luis Mendilibar Etxebarria) Základní sestava (4-4-2): M. Dmitrović, A. Arbilla Zabala, I. Ramis Barrios, J. Valdés Díaz, M. Cucurella Saseta, F. Orellana Valenzuela, J. Jordán Moreno, P. Diop, R. Peña Jiménez, C. Días Barbosa de Oliveira, S. Enrich Ametller
Náhradníci: A. Riesgo Unamuno, P. Bigas Rigo, P. Rodrigues de Oliveira, G. Escalante, P. De Blasis, S. Álvarez Díaz, E. García Martínez
logo Girona: (Eusebio Sacristán) Základní sestava (3-4-2-1): Y. Bounou, J. Ramalho Chimeno, J. Ramírez López, P. Alcalá Guirado, R. García Carnero, A. García Serrano, A. Granell Nogué, C. Portugués Manzanera, P. Pons Riera, V. Fernández Estrada, C. Stuani Curbelo
Náhradníci: J. Suárez García, Planas, Douglas Luiz, P. Porro Sauceda, Paik Seung-Ho, A. Lozano Colón, Álex Pachón