Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / FC Barcelona - Rayo Vallecano (reportáž)

FC Barcelona - Rayo Vallecano, 09.03.19 (reportáž)

09.03.19 18:30 Základní část - 27. kolo

FC Barcelona

3:1

(1:1)

Rayo Vallecano

Rozhodčí: Mario Melero López Stadion: Spotify Camp Nou Diváci: 74,158 (75%)

Barcelona sice proti Rayu nezářila, úkol, kterým byl zisk tří bodů, ale splnila díky vítězství 3-1.

Když v 25. minutě zakončil Raúl de Tomás svůj úprk proti přesile obránců přesnou střelou k tyči, která poslala outsidera do vedení, mohla na Camp Nou zavládnout určitá obava. Na konci poločasi ale posadil Messi míč na hlavu Piquého a bylo srovnáno.

Barcelona na trávníku dominovala a ve druhém dějství dokonala obrat skóre. Messi proměnil pokutový kop za faul na Semeda a v 82. minutě přišla nejhezčí chvíle večera. Dokonalou kombinaci domácích přetavil v třetí gól Luis Suárez. Barcelona porazila Rayo 3-1.

logo FC Barcelona: (Ernesto Valverde Tejedor) Základní sestava (4-3-3): M. ter Stegen, G. Pique, J. Alba Ramos, N. Cabral Semedo, S. Umtiti, A. Ramos de Oliveira Melo, A. Vidal Pardo, P. Coutinho Correia, S. Busquets i Burgos, L. Messi, L. Suárez Díaz
      Náhradníci: J. Cillessen, J. Murillo Cerón, S. Roberto Carnicer, C. Aleña Castillo, I. Rakitić, Malcom, O. Dembélé
      logo Rayo Vallecano: (Miguel Ángel Sánchez Muñoz) Základní sestava (5-4-1): S. Dimitrievski, A. Gálvez Jimena, E. Velázquez Maldonado, Jordi Amat, L. Advíncula Castrillón, Á. García Rivera, A. Moreno Lopera, G. Imbula, S. Comesaña Veiga, R. de Tomás Gómez, T. Dias Correia
      Náhradníci: A. García Cabrera, R. Román Triguero, J. Pozo la Rosa, M. Suárez Mata, A. Embarba Blázquez, F. Di Santo, Ó. Trejo