Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Espanyol - Deportivo Alavés (reportáž)

Espanyol - Deportivo Alavés, 13.04.19 (reportáž)

13.04.19 14:00 Základní část - 32. kolo

Espanyol

2:1

(1:0)

Deportivo Alavés

Rozhodčí: Ignacio Iglesias Villanueva Stadion: RCDE Stadium Diváci: 18,143 (45%)

Espanyol využil nejisté formy Alavésu, který ztratil body počtvrté v řadě, a porazil baskického soupeře poměrem 2-1.

Utkání nebylo v celkovém měřítku příliš atraktivní, dlouho však platilo, že více pro vítězství dělali domácí. Pedrosa to po skvělém uvolnění od Melenda potvrdil v prvním poločase i gólově, na začátku druhé půle si navíc srazil Borjovu přihrávku do vlastní sítě Laguardia.

Hosty vrátil do utkání Calleri a celý Alavés výrazně ožil a začal o sobě dávat vědět i v ofenzivě. Rolan měl nejblíže k vyrovnání, podobně jako Wakaso v úplném závěru ale neuspěl. Espanyol se štěstím těsný náskok udržel.

logo Espanyol: (Joan Francesc Ferrer Sicilia) Základní sestava (4-4-2): D. López Rodríguez, A. Giner Pedrosa, E. Gomes Pereira, M. Hermoso Canseco, R. Rosales Altuve, M. Roca Junqué, Ó. Melendo Jiménez, S. Darder Moll, V. Sánchez Mata, B. Iglesias Quintas, L. Wu
Náhradníci: R. Jiménez Gago, J. López Rodríguez, Ó. Duarte Gaitán, A. López Moreno, E. Granero Molina, J. Puado Díaz, Sergio García
logo Deportivo Alavés: (Abelardo Fernández Antuña) Základní sestava (4-4-2): F. Pacheco Flores, J. Navarro Jiménez, R. Duarte Sánchez, R. Ely, V. Laguardia Cisneros, D. Brašanac, J. Rodríguez Menéndez, M. García Sánchez, T. Inui, B. González Tomás, J. Calleri
Náhradníci: A. Sivera Salvá, C. Martín Vigaray, G. Maripán, M. Wakaso, D. Rolan, J. Guidetti, P. Twumasi