Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Real Madrid - Villarreal (reportáž)

Real Madrid - Villarreal, 05.05.19 (reportáž)

05.05.19 17:15 Základní část - 36. kolo

Real Madrid

3:2

(2:1)

Villarreal

Rozhodčí: Jesús Gil Manzano Stadion: Estadio Santiago Bernabéu Diváci: 46,294 (57%)

Real Madrid potěšil dobrým výkonem fanoušky na Bernabéu, kde v pohledném zápase porazil Villarreal 3-2.

Úvod utkání byl hodně divoký. Už ve druhé minutě chybovala hostující obrana a Mariano přesným zakončením trestal. V podstatě identická situace nastala na druhém konci hřišti, o vyrovnání se postaral Gerard Moreno. Vedení vrátil Realu Madrid krátce před pauzou Vallejo, jenž využil odraženého míče ke snadné brance.

Přesné přízemní centr ze 49. minuty skončil gólem Mariana. Na obou stranách bylo ve druhém dějství k vidění několik dalších šancí, ujala se až ta Jaume Costy z nastaveného času. Obránce Villarrealu precizně zakrouti balón do horního rohu branku, Courtois byl v roli diváka. Vítězství ale slaví Real Madrid.

logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-3-3): T. Courtois, D. Carvajal Ramos, J. Vallejo Lázaro, M. Vieira da Silva Júnior, R. Varane, B. Abdelkader Diaz, C. Casimiro, F. Valverde Dipetta, L. Vázquez Iglesias, T. Kroos, M. Díaz Mejía
Náhradníci: K. Navas, J. Fernández Iglesias, S. Reguilón Rodríguez, F. Alarcón Suárez, M. Asensio Willemsen, M. Llorente Moreno, V. Júnior
logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (4-2-3-1): A. Fernández Moreno, Álvaro González, J. Funes Mori, M. Pérez Martínez, X. Quintillà Guasch, A. Pedraza Sag, Pablo Fornals, S. Cazorla González, S. Chukwueze, V. Iborra de la Fuente, G. Moreno Balaguero
Náhradníci: S. Asenjo Andrés, J. Costa Jordá, V. Ruíz Torre, J. Fuego Martínez, M. Morlanes Ariño, M. Trigueros Muñoz, C. Bacca Ahumada