Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Sevilla - Villarreal (reportáž)

Sevilla

1:2

(0:1)

Villarreal

Rozhodčí: Adrián Cordero Vega Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Diváci: 36,521 (80%)

Villarreal přerušil sérii špatných výsledků, když na stadionu Ramóna Sáncheze-Pizjuána zaskočil domácí Sevillu výhrou 2-1.

Žlutá ponorka začala dobře a na Vaclíka mířilo několik nebezpečných střel. Zasloužené vedení získali hosté po rohovém kopu a hlavičce Albiola. Zbytek poločasu se odehrával výhradně na polovině Villarrealu, Sevilla však z obrovského tlaku nedokázala nic vytěžit.

Povedlo se jí to až v půli druhé, kdy vyrovnal Munir. Zdálo se, že Andalusané půjdou za třemi zaslouženými body, neboť měli velkou územní i střeleckou převahu, místo toho ale udeřil Toko-Ekambi a vrátil Villarrealu výhodu. Na ni už Sevilla zareagovat nedokázala a Villarreal si důležité body vzít nenechal.

logo Sevilla: (Julen Lopetegui Argote) Základní sestava (4-3-3): T. Vaclík, D. Martins Carriço, D. Santos Silva, S. Reguilón Rodríguez, É. Banega, F. Reges, F. Vázquez, J. Navas González, Ó. Torres Muñoz, L. de Jong, M. El Haddadi Mohamed
Náhradníci: Y. Bounou, J. Koundé, S. Escudero Palomo, J. Jordán Moreno, N. Gudelj, J. Hernández Balcázar, M. Dabour
logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (4-1-4-1): S. Asenjo Andrés, M. Pérez Martínez, P. Francisco Torres, R. Albiol Tortajada, X. Quintillà Guasch, A. Zambo Anguissa, M. Gómez Bordonado, M. Trigueros Muñoz, S. Chukwueze, V. Iborra de la Fuente, G. Moreno Balaguero
Náhradníci: A. Fernández Moreno, J. Funes Mori, J. Ontiveros Parra, M. Morlanes Ariño, R. Peña Jiménez, C. Bacca Ahumada, K. Toko Ekambi