Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Real Madrid - Athletic Club (reportáž)

Real Madrid - Athletic Club, 22.12.19 (reportáž)

22.12.19 21:00 Základní část - 18. kolo

Real Madrid

0:0

(0:0)

Athletic Club

Rozhodčí: Adrián Cordero Vega Stadion: Estadio Santiago Bernabéu Diváci: 0 (0%)

Kromě Athleticu se Realu Madrid postavily v posledním utkání La Ligy v roce 2019 i tyče, proto favorit s baskickým soupeřem jen remizoval 0-0.

Brankovou konstrukci během utkání orazítkovali hned tři fotbalisté Realu Madrid. Kroos zakončil své sólo do břevno, podobně dopadl ve druhém poločase hlavičkující Nacho a po něm i střídající Jović.

Domácí měli po většinu utkání jasnou převahu, ale nedařilo se jim v koncovce. Když už střely mířily do prostoru branky, zachytil je spolehlivý Unai Simón. Athletic měl nejblíže k brance v prvním poločase, Williams ztroskotal na Courtoisovi. Real Madrid kvůliu špatné koncovce a smůle jen remizoval s Athleticem, rok zakončí na prvním místě tabulky osamocená Barcelona.

logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-3-3): T. Courtois, D. Carvajal Ramos, É. Gabriel Militão, F. Mendy, S. Ramos García, F. Valverde Dipetta, L. Modrić, T. Kroos, K. Benzema, R. Silva de Goes, V. Júnior
      Náhradníci: A. Areola, J. Fernández Iglesias, R. Varane, B. Abdelkader Diaz, F. Alarcón Suárez, G. Bale, L. Jović
      logo Athletic Club: (Gaizka Garitano Aguirre) Základní sestava (5-3-2): U. Simón Mendibil, Í. Lekue Martínez, Í. Martínez Berridi, U. Núñez Gestoso, Y. Álvarez López, Y. Berchiche Izeta, D. García Carrillo, M. Vesga Arruti, R. García Escudero, I. Williams Arthuer, K. Kodro
      Náhradníci: I. Herrerín Buisán, M. Balenziaga Oruesagasti, B. Etxebarria Urkiaga, G. Larrazabal Goikoetxea, I. Gómez Pérez, U. López Cabrera, A. Villalibre Molina