STABLE 3.25.0
Úvod / Barcelona se Neymara nevzdává. V plánech na leden ale není

Barcelona se Neymara nevzdává. V plánech na leden ale není

Neymar (© marca.es)

Prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu promluvil pro klubovou televizi mimo jiné o kauze Neymar.

První muž Katalánců přiznal jednání, která však neskončila úspěchem. PSG žádalo za brazilskou hvězdu příliš. Bartomeu dodal, že klub je připraven o Neymara znovu usilovat, avšak ne hned v lednu.

"V lednových plánech není. V současné chvíli je vyloučeno, že by přišel v lednu. Sezóna se plánuje mezi lednem a únorem a v tuto dobu se budeme tématem znovu zabývat. Bude záležet na PSG, jestli bude znovu požadovat příliš vysoké cifry..." uvedl Bartomeu.

"Původně jsme neměli v plánu o Neymara usilovat. Během léta jsme se však dozvěděli, že chce z PSG odejít a v jeden moment byl Leonardo (sportovní ředitel PSG) ochoten jednat. K dohodě nedošlo, nemohli jsme přistoupit na podmínky PSG. Není pravda, že bychom nabízeli hráče na výměnu, to požadovalo PSG. Stejně tak není pravda, že Neymarův návrat žádali hráči v čele s Messim, jsou to profesionálové. Nebudu prozrazovat obsah osobních rozhovorů, ale hráči vítali možnost, že by se znovu setkali s bývalým spoluhráčem. O přestupech rozhoduje sportovní vedení klubu. Že si ho vyžádal Messi, to je jen městská legenda," dodal prezident Barcelony.

"Jednání jsou složitá. Někdy dospějete k dohodě a druhá strana pak přidá další požadavek," pokračoval Bartomeu, jenž nechtěl komentovat výrok zástupců PSG, podle kterého přišla první konkrétní nabídka až 27. srpna. "Nebudu prozrazovat detaily dlouhých jednání, uškodilo by to i PSG. Dokud není podepsáno, není o čem hovořit."

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 5 uživatelů

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 19 Následující

prostě ty kretení jsou náckové, ačkoliv by na ně v tu dobu přišla řada taky, němci chtěli vyvraždit poláky, čechy, ukrajince atd. Přijde mi to jako být členem kuklux klanu a být černoch.

@tunak myslím vyvraždění nackama

Mně se na těhlech videích líbí takovej až naivní optimismus. On prostě mluví o běžným životě v zemích, o kterých často člověk slyší třeba jen v souvislosti válek. Senzacionalismus médií už mě extrémně nebaví...právě díky nim je velká část naší populace xenofobní. Tohle je dobrej protipól.

   avatar uživatele tunak 27 dnes 20:43

@BarcaGang jak to myslíš? jako kdyby se vrátili tehdejší němečtí náckové a začali tady realizovat lebensraum?

@tunak protože by ihned přišla řada na ně *6*

   avatar uživatele tunak 27 dnes 20:38

@Txapeldun tak to já bezpochyby taky *4* , klidně ti žebříčrk vysypu hned *4*

   avatar uživatele tunak 27 dnes 20:37

@BarcaGang a někdo nezná větnou skladbu, no... *2* *4*

nechápu ale, jak se vylučuje česká historie a čeští náckové *25*

@tunak s tim souhlas *5*

+1
   avatar uživatele tunak 27 dnes 20:36

například pro mne je dost nezajímavý nizozemsko, přestože mne na druhou stranu tahle oblast celkem fascinuje a navštívil jsem tam zajímavá místa, ne tak profláklá, cyklistil jsem tam po pobřeží a poldrech, velmi se mi líbil Leiden (asi nejvíc z Holandska)... akorát mi totálně nesedlůa nizozemská společnost, ta je myslím mimořádně nekulturní a povrchní *25*

@tunak tak to je takovej líbivej žebříček pro lidi na youtube, nic víc...kdybych měl projeto skoro 200 zemí, možná bych taky něco takovýho dal dohromady

Předchozí 1 2 3 19 Následující

Top plkálisti dnes

1. tunak 27
2. Fliskies72 24
3. BarcaGang 18
4. Txapeldun 15
5. Carlitos 12
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace