Sevilla i v oslabení otočila zápas s Krasnodarem a má nakročeno k postupu

Sevillská radost (© marca.es)

Velmi důležité tři body získala v základní skupině Sevilla poté, co otočila nepříznivě se vyvíjející utkání proti Krasnodaru.

Ruský celek favorita v prvním poločase dokonale zaskočil, když se ujal vedení 2-0, o branky se podělili Suleymanov a Berg z pokutového kopu.

Sevilla sice byla po většinu střetnutí lepším týmem, jenže měla problémy se proměňováním šancí. V divokém závěru první půle skóroval Rakitić, avšak následně byl vyloučen Jesús Navas, jenž jako poslední hráč hasil požár v podobě samostatnému úniku soupeře.

Ač hrála celý druhý poločas v oslabení, dokázala Sevilla skóre otočit, a sice díky En-Nesyrimu, jehož dva zásahy se vešly mezi 69. a 72. minutu. Andalusané mají v tabulce stejně jako Chelsea sedm bodů, konkurenti jediný, proto má Sevilla dobře nakročeno k postupu do vyřazovací fáze.