STABLE 3.24.0
Úvod / Seville přestala fungovat obrana, varovné jsou i statistiky Vaclíka

Seville přestala fungovat obrana, varovné jsou i statistiky Vaclíka

Tomáš Vaclík (© marca.es)

Sevilla patřila v úvodu sezóny mezi nejlépe bránící týmy, v posledních čtyřech kolech ale Andalusanům defenziva nefunguje.

Zatímco v prvních čtyřech zápasech lovil Tomáš Vaclík ze sítě jediný balón, v následujících čtyřech střetnutích jich bylo rovnou deset, naposledy čtyři v souboji s Barcelonou.

Média si nevšímají jen celkově zhoršené hry zadní řady, ale i varovných statistik českého brankáře. Jeho úspěšnost zákroků totiž klesla pod 50 procent, z 21 střel na branku jich zneškodnil jen 10. S jedenácti obdrženými góly je v této statistice čtvrtým nejhorším strážcem svatyně v La Lize po Diegu Lópezovi (14), Davidu Soriovi (13) a Manuelu Reinovi (12). V minulé sezóně se 30letý rodák z Ostravy mohl chlubit podstatně lepšími čísly a patřil mezi hlavní opory Sevilly.

"Je to špatný výsledek, který neodráží naši práci. Barcelona ukázala, že má velkou kvalitu, když v prvním poločase vstřelila ze čtyř střel tři branky. Zejména ta první Luise Suáreze byla neskutečná. Musíme i nadále pracovat, protože sezóna je teprve na začátku. Je odehraných jen osm kol, budeme pracovat, abychom hráli dobře," uvedl Vaclík po debaklu 0-4 na hřišti obhájce titulu.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 8 Následující
   avatar uživatele Makak 1 dnes 06:56

@tunak to určitě pár trotlů píše o každém filmu...

   avatar uživatele tunak 2 dnes 00:33

@ace lepší kino je bio oko nebo světozor, ne?

   avatar uživatele tunak 2 dnes 00:33

@Makak nj, prej je to pěkně trapnej pokus, selhávající na celý čáře, píšou recenzenti

@tunak hodně high

a co je gold class?

joker prej hodně low?

a zas takova palka to neni tbh *2*

Předchozí 1 2 3 8 Následující

Top plkálisti dnes

1. tunak 2
2. Makak 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace