STABLE 3.25.0
Úvod / Seville přestala fungovat obrana, varovné jsou i statistiky Vaclíka

Seville přestala fungovat obrana, varovné jsou i statistiky Vaclíka

Tomáš Vaclík (© marca.es)

Sevilla patřila v úvodu sezóny mezi nejlépe bránící týmy, v posledních čtyřech kolech ale Andalusanům defenziva nefunguje.

Zatímco v prvních čtyřech zápasech lovil Tomáš Vaclík ze sítě jediný balón, v následujících čtyřech střetnutích jich bylo rovnou deset, naposledy čtyři v souboji s Barcelonou.

Média si nevšímají jen celkově zhoršené hry zadní řady, ale i varovných statistik českého brankáře. Jeho úspěšnost zákroků totiž klesla pod 50 procent, z 21 střel na branku jich zneškodnil jen 10. S jedenácti obdrženými góly je v této statistice čtvrtým nejhorším strážcem svatyně v La Lize po Diegu Lópezovi (14), Davidu Soriovi (13) a Manuelu Reinovi (12). V minulé sezóně se 30letý rodák z Ostravy mohl chlubit podstatně lepšími čísly a patřil mezi hlavní opory Sevilly.

"Je to špatný výsledek, který neodráží naši práci. Barcelona ukázala, že má velkou kvalitu, když v prvním poločase vstřelila ze čtyř střel tři branky. Zejména ta první Luise Suáreze byla neskutečná. Musíme i nadále pracovat, protože sezóna je teprve na začátku. Je odehraných jen osm kol, budeme pracovat, abychom hráli dobře," uvedl Vaclík po debaklu 0-4 na hřišti obhájce titulu.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 7 Následující

@Carlitos jako jo, asi stačí, ale tohle video je hodně zajímavý, z mnoha důvodů, revie je vůbec zajímavej - btw kor i pro fans madridu teda

@Carlitos to teda byla jazda

Lazio válec, člověk těm náckům musí přát. *159* *178*

Ještě Boston to dotáhnout do konce a máme úspěšný víkend. *85*

Díky za fantu, bílý špíny.

hm, vyhraný zápas *24*

Předchozí 1 2 3 7 Následující

Top plkálisti dnes

1. Fliskies72 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace