Shrnutí 21. kola Primera División

Záběr z utkání Athletic - Eibar (© marca.es)

Baskické derby mezi Athleticem a Eibarem nenašlo vítěze, remíza se zrodila i v záchranářské bitvě mezi Deportivem a Levante a v zápase Málagy s Gironou. Real Madrid ovládl šlágr na půdě Valencie, uspěla i vedoucí Barcelona proti Alavésu, zatímco Villarreal prohloubil krizi Realu Sociedad.

Neděle začala výhrou Leganésu nad Espanyolem. Atlético si poradilo s Las Palmas, Sevilla se rozešla s Getafe smírně.

V pondělní dohrávce byla Celta Vigo nad síly Betisu.

 
26.01.18 20:00 Athletic Club 1:1 SD Eibar
Branky: 50. A. Aduriz Zubeldia  – 73. E. García Martínez

Athletic pokračuje v sérii bez porážky, přestože toho proti Eibaru příliš nepředvedl. V regionálním baskickém duelu se tak body po výsledku 1-1 dělily.

Pro Lvy to bylo už desáté ligové kole, v němž nepoznali přemožitele. Jenže hned sedmkrát během této doby remizovali, což jejich snahu o přiblížení se evropským příčkám narušuje. Na San Mamés se nehrál dobrý fotbal. Eibar měl po většinu času navrch, ale v prvním poločase to přineslo jen hlavičku Kikeho. Na druhé straně zkoušel dvakrát štěstí Williams.

Ani druhé dějství se do historie jako pohledná podívaná nezapíše, byť bylo rušnější. Po akci Williamse otevřel hlavou skóre Aduriz. Eibar se nevzdal a šel za vyrovnáním, kterého čtvrthodiny před koncem dosáhl Kike. Byli to opět překvapivě hosté, kdo v závěru chtěl více strhnout vítězství na svou stranu, leč bez úspěchu. Katedrála vyprovodila své ovečky do kabin pískotem, Ziganda má stále na čem pracovat.

27.01.18 12:00 Deportivo La Coruña 2:2 Levante
Branky: 19. A. López Álvarez , 45. F. Andone  – 80. I. López Álvarez , 84. I. López Álvarez

Deportivo promarnilo možnost polepšit si v tabulce a zároveň přidělat problémy přímému rivalovi v boji o přežití mezi elitou, s Levante na Riazoru jen remizovalo 2-2.

Zápas tak kopíroval první vzájemný duel letošního ligového ročníku. Také na Ciutat vedl Depor 2-0 a Levante jeho náskok smazalo a nasměrovalo střetnutí k dělbě bodů. Tentokrát otevřel skóre hlavičkující Adrián a na konci poločasu navýšil vedení domácích Andone po dokonalém pasu Carlese Gila, přestože tou dobou již domácí hráli v deseti po hloupém vyloučení Borgese.

Deportivo i v početní nevýhodě dlouho pohodlný stav drželo, ale v závěru zkolabovalo. Iviho dvě parádní střely na zadní tyč během čtyř minut skóre vyrovnaly a Boateng mohl dokonat obrat, jenže mu chyběly centimetry. S konečným výsledkem tak vlastně nebude spokojena ani jedna strana.

27.01.18 15:15 Valencia 1:4 Real Madrid
Branky: 59. S. Mina Lorenzo  – 16. Cristiano Ronaldo (z pen.), 38. Cristiano Ronaldo (z pen.), 84. M. Vieira da Silva Júnior , 89. T. Kroos

Real Madrid ukázal proti Valencii svou lepší tvář a vyhrál na horké půdě Mestally přesvědčivě 4-1. Zidane po dlouhých 280 dnech nasadil od úvodní minuty útočné trio BBC a to se mu odvděčilo klíčovou rolí v zápase.

Cristiano Ronaldo nasměroval Bílý balet k výhře dvěma proměněnými pokutovými kopy. Zatímco ten první, kdy jej srazil Montoya, byl evidentní, druhý zákrok stejného fotbalisty na Benzemu vyvolal pochybnosti o správnosti nařízené penalty. Šance byly v zajímavém utkání na obou stranách, ale Blancos měli lepší koncovku.

Valencia sice po hodině hry Minou snížila a připravila hostům hodně perné chvilky, ale poté ukázal své útočné choutky i přesné zakončení Marcelo a dodal Zidanově výběru klid. Ten ještě podpořil poslední gól Kroose, Němec tradičně umístil placírkou balón z první přesně k tyči. Real Madrid slaví tři body.

27.01.18 17:30 Málaga 0:0 Girona

Málaga remizovala i ve druhém zápas pod vedením José Gonzáleze. Zatímco plichta na Ipurue byla úspěchem, fanoušci čekali od domácího mače proti Gironě více, tedy tři body.

Jenže to by Andalusané museli mít zejména v prvním poločase, kdy měli několik nadějných příležitostí, lepší koncovku. Zejména Keko byl se svojí hlavičkou blízko radosti, tu mu ale zmařil skvělým zákrokem Bono. Girona o sobě v úvodní půli vědět prakticky nedala.

Po změně stran se hosté zlepšili, ale ani oni nedokázali rozvlnit síť. Při hlavičce Stuaniho La Rosaleda utichla, aby sledovala, jak balón prolétl jen těsně nad břevnem. Veškeré naděje na plný bodový zisk zmařil Málaze zbytečným faulem Chory Castro, pro něhož to bylo druhé napomenutí a předčasná cesta do kabin. V Málaze se na gól čekalo marně, nepadl žádný.

27.01.18 19:45 Villarreal 4:2 Real Sociedad
Branky: 5. V. Ruíz Torre , 17. Pablo Fornals , 20. C. Bacca Ahumada , 34. S. Castillejo Azuaga  – 24. D. Llorente Ríos , 58. W. da Silva

Real Sociedad se dostal k utkání na Estadio de la Cerámica se zpožděním, zaspání úvodní dvacetiminutovky se Baskům nevyplatilo a s Villarrealem padli 2-4.

Není pochyb o tom, že kádr Realu Sociedad je plný kvalitních fotbalistů, pro počínání v úvodu střetnutí lze proto těžko najít vysvětlení. Nesoustředěnost v obraně, velké chyby, obojí se podepsalo pod fakt, že Villarreal se zásluhou Víctora Ruize, Fornalse a Baccy rychle dostal do třígólové, rozhodujícího vedení. Diego Llorente sice rychle snížil, jenže ještě do poločasu vrátil věci na své místo Castillejo.

Ve druhém poločase se hosté zlepšili, ale bylo to příliš málo a příliš pozdě. Branka Williana Josého měla na skóre jen kosmetický vliv. Erreala pokračuje v krizi, a pokud se nezastaví, odnese to trenér Eusebio, jehož židla se začíná hodně kývat.

28.01.18 11:00 Leganés 3:2 Espanyol
Branky: 11. M. Hermoso Canseco (vlastní), 69. M. Guerrero Martín , 82. M. Hermoso Canseco (vlastní) – 49. M. Navarro Ceciliano , 88. M. Hermoso Canseco

Leganés a Espanyol poznaly na stadionu Butarque dvě tváře fotbalu. Výhra domácích podpořila jejich euforii po triumfu nad Realem Madrid v Copě, zatímco krize Espanyolu ne a ne skončit.

Zatímco Madriďanům vyšlo to, co chtěli, i to, co vlastně nezamýšleli, Kataláncům se nedařilo vůbec nic. Bojovali v boji, který nemohli vyhrát. Hermosův vlastní gól byl jediným v prvním poločase, další čtyři branky padly v zajímavém zápase ve druhé půli.

Dvě z nich dal Hermoso, další vlastní a jednou se prosadil správným směrem. Stal se tak vůbec prvním fotbalistou v historii La Ligy, jemuž se takový zápis povedl. Marc Navarro za hosty a Guerrero za domácí byli dalšími střelci. Leganés získal další tři body a už jich má na kontě o mnoho více, než říkaly předsezónní prognózy.

28.01.18 15:15 Atlético Madrid 3:0 Las Palmas
Branky: 61. A. Griezmann , 73. Fernando Torres , 88. T. Partey

Dlouhé desítky minut se Atlético Madrid nemohlo proti outsiderovi z Las Palmas prosadit, ale poté přišly hned tři góly, které v červenobílé části hlavního města zvedly náladu. Las Palmas naopak pokračují na dně tabulky.

Carrasco v první šanci zklamal, Griezmannovi zkazila radost branková konstrukce. Na druhé straně byl nejblíže gólu po rychlém brejku Jairo, ale Atlético zachránil netradičně Correa. Úvodní gól odpoledne přišel po hodině hry, kdy se prosadil Griezmann.

Atlético se na rozdíl od letošních standardů nerozhodlo k pasivnímu hájení těsného náskoku, ale chtělo více. A přineslo to ovoce. Fernando Torres a Thomas raněného soka dorazili. Atlético bere vítězství po jasné výhře 3-0.

28.01.18 17:30 Sevilla 1:1 Getafe
Branky: 72. L. Muriel  – 90. Á. Rodríguez Díaz

Sevilla sice měla v utkání proti Getafe navrch, musí se ale spokojit kvůli kontroverznímu vyrovnání Madriďanů v nastaveném čase s jediném bodem po remíze 1-1.

Montellova Sevilla se začíná jevit jako silný tým, který ví, co chce hrát. To je oproti Berizzovi změna, kterou fanoušci vítají. Pravdou je, že Andalusané měli míč na kopačkách, tlak, ale když se dostali do blízkosti velkého vápna, často nevěděli, jak překonat modrou bariéru.

Povedlo se to až střídajícímu Murielovi čtvrthodiny před koncem. Když už se zdálo, že Sevilla získá tři body, neudržel Rico nakopnutý balón a Ángel zakončovalo do odkryté branky. Domácí brankář se dožadoval odpískání faulu Caly, s nímž se ve výskoku střetl, podle arbitra ale šlo o čistý zákrok, byť tomu tak zřejmě nebylo. Na výsledku 1-1 prostesty Nerviónu i hráčů nic nezměnily.

28.01.18 19:45 FC Barcelona 2:1 Deportivo Alavés
Branky: 72. L. Suárez Díaz , 84. L. Messi  – 23. J. Guidetti

Barcelona jede na vítězné vlně, kterou nenarušil ani Alavés, byť tomu byl na Camp Nou mnohem blíže, než by se před výkopem čekalo.

Valverde sáhl k určitým změnám v sestavě, poprvé nastoupil v základu Coutinho, ale celkově to byla horší Barcelona, než je letos obvyklé. Toho využil Guidetti, aby poslal hosty do vedení. Stav 0-1 z pohledu favorita trval a minuty ubíhaly.

Až v 72. minutě vyrovnal Luis Suárez a obrat o dalších 12 minut později dokončil z přímého kopu ten, který se vždy objeví v potřebnou chvíli - Lionel Messi. Alavés odjíždí z Barcelony s prázdnou i proto, že mu rozhodčí upřel výhodu pokutového kopu a v závěru nevyloučil Luise Suárez za nakopnutí Duarteho. Na to se však historie neptá, Barcelona je opět o tři body blíže titulu.

29.01.18 20:00 Celta de Vigo 3:2 Real Betis
Branky: 12. I. Aspas Juncal , 57. M. Gómez González , 79. I. Aspas Juncal  – 71. S. León Limones , 90. J. Guardado Hernández (z pen.)
 

Tabulka po 21. kole:

#Tým ZVRPSkóreBodyForma
1. Barcelona 21 18 3 0 59:10 (+49) 57 V V V V V
2. Atlético Madrid 21 13 7 1 32:9 (+23) 46 V R V V P
3. Valencia 21 12 4 5 42:25 (+17) 40 P P V V P
4. Real Madrid 20 11 5 4 43:19 (+24) 38 V V P R P
5. Villarreal 21 11 4 6 32:24 (+8) 37 V V V R V
6. Sevilla 21 10 3 8 27:29 (-2) 33 R V P P P
7. Celta de Vigo 21 9 4 8 38:30 (+8) 31 V V V R V
8. Eibar 21 8 5 8 26:33 (-7) 29 R R P V V
9. Getafe 21 7 7 7 26:21 (+5) 28 R R V P V
10. Girona 21 7 7 7 29:29 (0) 28 R R V P P
11. Leganés +2 20 8 4 8 20:21 (-1) 28 V R P V R
12. Athletic Club 21 6 9 6 24:23 (+1) 27 R R R V V
13. Real Betis –2 21 8 3 10 35:44 (-9) 27 P P V V P
14. Espanyol 21 6 6 9 18:28 (-10) 24 P P R V V
15. Real Sociedad 21 6 5 10 36:40 (-4) 23 P P P P V
16. Levante +1 21 3 10 8 18:30 (-12) 19 R P P P R
17. Deportivo Alavés –1 21 6 1 14 17:31 (-14) 19 P R V P V
18. Deportivo La Coruña 21 4 5 12 24:46 (-22) 17 R P P R P
19. Las Palmas 21 4 2 15 16:50 (-34) 14 P V P P P
20. Málaga 21 3 4 14 14:34 (-20) 13 R R P P P

Komentáře (91x)

Vložit komentář

Názor s nejvíce souhlasnými hlasy

Carlitos 08.04.12 23:30
#53

Každopádně Clásico bude asi pošušňáníčko, to Mourinho povolá všechny DMF z rezervy a na Nou Campu postaví takový autobus, jaký by nevyprodukovala ani Karosa*4*

Názor s nejvíce nesouhlasnými hlasy

Pablito 09.04.12 20:20
#77

fandíme Málaze, ne? Netopýr prozatím na třetí flek, to bude parádička a příjemná změna :)

Všechny názory

Carlitos 07.04.12 19:54
#1

Rayo solidní válec no, Osasuna se vůbec nechytala. Sporting klasicky, aspoň remíza Espanyolu potěšila*2*

Carlitos 07.04.12 20:53
#2

Zaragoza škoda no, první půlhodinu sehrála parádně. Trapas, že Jiménez jakožto trenér-amatér určí na penaltu jedno z největších vemen ligy a Roberto udělá tak hrozný kiks zrovna v takovým zápase. Vyloučení Abrahama už pak bylo jenom bonusem krátkýho filmu, jak se z vrcholu vlastní blbostí dostat do žumpy během pěti minut...

El Gato con Botas 07.04.12 21:08
#3

Pff... Proč stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko?

Pablito 07.04.12 21:16
#5

Ale když víš, že k tomu brodu stejně přijdeš, tak už stahování kalhot budeš mít za sebou a nemusíš se obtěžovat *7*

El Gato con Botas 07.04.12 21:34
#6

S gaťatama u kotníku k brodu dojít nemusíš...

Pablito 07.04.12 21:36
#7

Stáhnout se rozumí sundat, nebo ne?

El Gato con Botas 07.04.12 21:40
#8

Stahovat = sundávat, nikoliv sundat Stáhnout = sundat, tedy být bez kalhot

Pablito 07.04.12 21:52
#12

Takže. Tím, že Carel shrne v poločase celý zápas, stahává kalhoty, s kterými u kotníku nemusí dojít k brodu (konec zápasu)? Jeho shrnutím se přeruší zápas nebo? :-)

Carlitos 07.04.12 21:55
#14

Carel shrnul celý zápas, protože červneou pro Abrahama skončil*2*

Pablito 07.04.12 21:56
#17

Však právě, už nebylo o čem. Proto nechápu Gata :-)

El Gato con Botas 07.04.12 21:57
#18

No tak dobrá... Byl jsem naivní... *39**19*

El Gato con Botas 07.04.12 21:56
#15

Carliho modla, jeho ikona a jeho pán, sám syn Boží, jehož nevěřící nazývají Meesi, mu kalhoty zpět nasadí a Rossell mu cestu k břehu řeky vlídně ukáže...

Josef72 07.04.12 22:00
#19

Jak dlouho vás budu snášet, plemeno zmijí ?*133*

El Gato con Botas 07.04.12 22:02
#20

Sám Lucifer vede naše kroky... *16*

Josef72 07.04.12 22:06
#21

Odejdi v pokoji a už nehřeš. Barca bude tvoje cesta, pravda i život. A tak se stane. Ámen.*6**2*

Valencia-Mestalla 07.04.12 21:47
#9

Barcelona zase hezky nasimulovaná penalta, rozhodčí jim furt pískají tyhle trapný pecky...nevim, jestli je to nejakej příkaz ze shora od UEFY, těžko říct*10*

Josef72 07.04.12 21:49
#10

Ano, je to příkaz od UEFA. Číslo směrnice si nepamatuju.

El Gato con Botas 07.04.12 21:52
#11

Já to vím zcela přesně. Je to víc než příkaz, víc než směrnice, íc než pokyn. Protože Messi je syn Boží a Sandro Rosell je Bůh sám... *133* Kajte se hříšníci!

El Gato con Botas 07.04.12 21:56
#16

To je už na založení diskuze... *5*

Kluivert 07.04.12 23:16
#23

Zaragoza mala tiež penaltu ale nepremenila ju na začiatku zapasu lebo ju vychytal Valdes :)

Romi 07.04.12 23:21
#24

A že sa niekto aj odváži niečo také normálne pripomenúť*22**5*

Tarja 08.04.12 09:04
#35

Ani tu šipku Lafity nikdo nepřipomene *14*

šašekFCB 07.04.12 23:22
#25

dobrý postreh *16*

El Gato con Botas 08.04.12 07:58
#33

Takovou penaltu by chytil i Pinto z lavičky...

Tarja 08.04.12 08:56
#34

Chytla bych ji i já, ale to nic nemění na zásluze Valdése *120*

Romi 08.04.12 10:14
#37

*5* to ja určite nie, *4*ale to nič nemení na tom, že aj proti Barce bola zapískaná penalta, ale také sa nespomína alebo len s tisíc ALE

Romi 08.04.12 12:56
#43

pardon - len niektorými nespomína

Tarja 08.04.12 15:22
#47

Ale jo, taková penalta je pro golmana lahoda, akorát musí trefit stranu, no *4*

Deform 08.04.12 12:11
#40

a ještě by si při tom pískal*5*

Carlitos 08.04.12 11:24
#38

Pokud penaltu kope Aranda, tak to vlastně není penalta, ale spíš něco na úrovni přímáku ze čtyřiceti metrů, aspoň pokud jde o šanci na gól*7*

Carlitos 08.04.12 00:48
#26

Trochu mimo téma, ale Platini prý chce zrušit EL a do LM narvat 64 týmů. Na jednu strany by to mohlo být zajímavý, na druhou stranu by tam ale zase bylo podstatně víc plevelu a pro ty ne úplně top kluby by nebyla šance na nějakou trofej*25*

aimar21 08.04.12 00:58
#27

no to zni hrozne dementne. takze by me vubec neprekvapilo, kdyby tohle platini fakt prosazoval *5*

Carlitos 08.04.12 01:00
#28

Tvrdí to Bild, že to chce od sezóny 2016/17, nevim, jak moc je to bulvární*2*

aimar21 08.04.12 01:01
#29

no nevim, mi prijde ze by tim sli hosi z uefy sami proti sobe

Carlitos 08.04.12 01:08
#30

Tak jde samozřejmě o peníze, EL prý nikdo nechce sponzorovat. A pokud to bude pro pupkouny znamenat víc peněz, tak udělají LM třeba o 300 týmech*4*

Mistborn 08.04.12 01:08
#31

Snáď nie.....už zrušenie PVP mi prišlo ako blbosť *20*

Floren.Perez 08.04.12 06:51
#32

Miku -> nejlepsi strelec ve svem tymu, Soldado -> nejlepsi strelec ve svem tymu, Moral -> nejlepsi strelec ve svem tymu.

*131*

Getafe je ocividne neskutecny ofensivni valec, ze snad i kdyby ten Guiza nekam prestoupil, tak by to tam souperum do brany soupal, sukal (jak, chcete) jedna radost. *116*

Carlitos 08.04.12 11:24
#39

Güiza příštím Florentinovým Galácticem?

Floren.Perez 08.04.12 12:46
#41

I kdyz jako dobry, ale precejen je to Guiza, takze bych ho radeji videl v Barcelone *5*

madridcan 08.04.12 14:04
#44

Traja hraci Atletica sa vykartovali. Uz pred zapasom nam to chcu ulahcit?*17*

Pospa 08.04.12 14:10
#45

Za Mirandu jsou spíš spokojení. Ted mám z toho Atletica celkem bobky *124*

šašekFCB 08.04.12 15:20
#46

Atlético vám aj tak body s radosťou odovzdá *6*

Pospa 08.04.12 16:03
#48

momentálně tomu nějak nevěřím *37*

šašekFCB 08.04.12 16:07
#49

ale neboj ver tomu, že to tak bude *1*

Carlitos 08.04.12 23:26
#50

Nedá se svítit no, Mourinho si asi řekl, že titulů už má Real dost, takže se zapíše do historie jinak - jako první kouč, co ztratil 10 bodový náskok v čele tabulky*4* Nevěřim tomu, že Atlético ve středu Real o body obere, nicméně je Mourinhovci ztratí v Katedrále, takže to nevidim moc růžově*21*

Txapeldun 08.04.12 23:28
#51

tak to zacina byt legrace, kazdopadne pokud by Bielsa obral Real o titul a Barcelonu o Copu, tak to bude famozni konec sezony *10*

Mistborn 08.04.12 23:31
#54

To by boli asi všetci spokojný *18*

El Gato con Botas 08.04.12 23:31
#55

Klidne. Jen at tahne ten "Special cokoliv jen ne Barca" do prxele.

A ted se do me muze pustit pro zmenu CZ-madridistas. *5*

Uz po nekolikrate: MOU OUT!

zdravy.pacient 09.04.12 00:08
#68

tak vždycky se můžeme domluvit..*124*(korupční smajlík nebyl)

zdravy.pacient 09.04.12 00:20
#70

z toho nic nebude, náš Filozof se do toho stejně vloží i se svojí morálkou*133**2*

Pospa 08.04.12 23:30
#52

už se těším jak si zítra počtu "Každý tým by byl rád za náš náskok". Jebu na to MOUT!

Pospa 08.04.12 23:33
#59

ještě může být sranda jak Real během 4 dnů příjde o první místo v lize a vypadne z LM. *8*

Carlitos 08.04.12 23:30
#53

Každopádně Clásico bude asi pošušňáníčko, to Mourinho povolá všechny DMF z rezervy a na Nou Campu postaví takový autobus, jaký by nevyprodukovala ani Karosa*4*

El Gato con Botas 08.04.12 23:33
#58

Porusi vsechny matematicke zakony, kdyz v zakl. 11 bude mit 12x DM MOUT!

Carlitos 08.04.12 23:44
#67

A ještě týden před zápasem unese správce Nou Campu, aby neměl kdo stříhat trávník...

aimar21 08.04.12 23:32
#57

to je sakra VONO! konecne poradnej vykon *11**11**11* vysledek taky potesi (i kdyz urvat tam tri body by uz nebyla o nic vetsi haluz nez tohle, sance na to byly). jen tak dal *11*

El Gato con Botas 08.04.12 23:34
#60

Ji když Vám pomáhá Mou tím, že postaví jen 2 defenzivní záložníky... To se machruje, co?

aimar21 08.04.12 23:37
#62

byl to pruchodak no, mel by se mou poucit pro priste *5*

El Gato con Botas 08.04.12 23:39
#63

Na Atlety min. 4 DM

Josef72 08.04.12 23:36
#61

A zápas kvalitní ? ( bez ohledu na výsledek).

Carlitos 08.04.12 23:41
#64

Výsledek byl na tom zápase jediná nekvalitní věc, fotbal výborný a ani rozhodčí to tentokrát nějak nepohnojil.

Mistborn 08.04.12 23:42
#65

Podľa mňa celkom hej, len tej taktiky a disciplíny bolo poskromne *34*

punta 09.04.12 00:25
#71

Abych zase jen tupě neplusoval příspěvky dodám i nějaký konstruktivní k dnešnímu zápasu Valencie. Ale zkrátím to. Pepeeeeeeeeeeee *116**93*

punta 09.04.12 00:25
#72

*konstruktivní vyjádření (demence)

cuco13 09.04.12 03:11
#73

Tentoraz by som to Pepemu vyžrať nedal , možno ho to skutočne zabolelo , môj pocit je že si Arbeolu poplietol s Piattim ,preto tá prehnaná reakcia *114*

cuco13 09.04.12 03:12
#74

aj keď je to dosť narušený čin kopať do hráča či už svojho alebo súperovho klubu !!!*96*

ace 09.04.12 09:11
#76

Hlavne kdyz jsem psal, ze je do konce pulka ligy a uz mnozi psali o titulu Realu byl jsem u mnohych mistnich expertos za blbce *5*

Mou pojd domu nebo jeste podepise toho Guardiolu *8*

darwin 10.04.12 16:00
#91

Už vidím jak se Pepek hrne do Chelsea, božinku *44**5*

Pablito 09.04.12 20:20
#77

fandíme Málaze, ne? Netopýr prozatím na třetí flek, to bude parádička a příjemná změna :)

aimar21 09.04.12 20:59
#78

ze te huba neboli *6* navic jsi to napsal blbe *5*

Pablito 09.04.12 21:03
#79

Málaze, aby měla remízu... :( :D

každopádně nebolí, do pár let musíte mimo poháry, zatím stačí že nebudete čtvrtí *6*

Pablito 09.04.12 21:04
#80

budete čtvrtí, nebudete třetí... achjo

aimar21 09.04.12 21:04
#81

jj, do tri let budem bojovat o EL. s palmama *5*

Pablito 09.04.12 21:09
#82

ale to by byla neskutečná paráda, oni na postup mají, jen to chce trochu pozměnit kádr a trenéra *4*

ruty 09.04.12 21:13
#83

takže tak 30 nových hráčů? *5*

Pablito 09.04.12 22:13
#85

To ne, takoví tři čtyři by bohatě stačili... Stoper, pokud odejde Laguardia zpátky do Zary. Možná levej bek, střeďák a střelec.

Útočník by sice odepsal minimálně jednoho z trojice Mauro, Portilol a Javito, ale je potřeba někdo víc gólovější, což je na trhu ale problém, pravda. Viera by snad ještě odejít neměl teď v létě a podepsanej už je prý Nauzet, což bude ohromná posila. S Vitolem budou mít křídla pěkně pohlídaný. Do středu chybí ale víc alternativ nebo spíš kvalita - někdo, kdo bude přesně rozdávat míče na trojku před sebou, která bude tvořit. V tom by se mi líbil třeba Nafti, kterej je sice asi nereálnej, ale hraje víc zezadu a do dvojky s Davidem Gonzálezem by byl dobrej. A potom situace v obraně. Nalevo je Corrales a Ruymán, ovšem ani jeden zatím příliš neoslnil letos. Ruymán dělá míň chyb, ale přesto tam jistota není. Laguardia je na hostovačku bohužel jen jednu sezónu, která nevím, jestli bude prodloužena, tak holt odejde. Zbývá tam Juanpe, kterej je hodně mladej a hraje teď opět parádně, když dostává možnosti. Do stoperský dvojice k němu by byl vhodný David García, jenže při demenci (!!!) Pignola, kterej snad odejde, je nejlepší možnost jeho přesunutí na RB. A Herner je pohádka sama o sobě, takže stoper bude potřeba jednoznačně, z béčka to nevypadá, že někoho vytáhnou, není koho, tak snad zas vyjde výhodná hostovačka od celku z Primery, no...

Txapeldun 09.04.12 21:14
#84

to uz fakt radsi ten Netopyr, Malaga nikdy nebude prijemna zmena *1*

Pablito 09.04.12 22:17
#86

Já na tý Máleze fakt zatím nevidím nic až tak špatnýho, jak sem si původně myslel. Hráče sice nakoupili, ale taky to nebude až tak žhavý, když jejich majitel na tom nemá být až tak snově a budou chtít do pohárů. To byl holt základní balíček, aby měli vůbec šanci hrát o nějaký umístění a šejka to bavilo. A mimoto prostě přinášej aspoň zdravou konkurenci a peníze do španělskýho fotbalu, což je jen dobře, když Sporting za hráče dostane 4 mega místo 1,7 třeba. Nebo ne?

aimar21 09.04.12 22:42
#87

jiste, preplaceni hracu je obecne prospesna cinnost *5*

Mistborn 09.04.12 23:50
#88

Tabuľka vyzerá zaujímavo a tie rozostupy.....nič nie je rozhodnuté, nič nie je isté a to sa nám páči*14*

aimar21 10.04.12 00:38
#89

tak tak, malaga jde barcelone po krku *5*

Mistborn 10.04.12 01:28
#90

Matematicky nemožné *131*

Přihlašte se či zaregistrujte pokud chcete přidat komentář

Zápasy

Odehrané Nadcházející

Žádné zápasy nebyly zatím odehrány

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
TOPlist