Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Athletic Club - Deportivo Alavés (reportáž)

Athletic Club - Deportivo Alavés, 27.04.19 (reportáž)

27.04.19 13:00 Základní část - 35. kolo

Athletic Club

1:1

(1:1)

Deportivo Alavés

Rozhodčí: Jesús Gil Manzano Stadion: San Mamés Barria Diváci: 40,402 (76%)

Baskické derby mezi Athleticem a Alavésem skončilo remízou 1-1, která nic neřeší ani pro jeden celek z tohoto regionu.

Na San Mamés bylo k vidění 90 minut s plným nasazením, zápas rozhodla tříminutovka na konci úvodní půle. Nejprve se dokonalým přímým kopem blýskl domácí Beñat, vedení však Athletic nevydržel dlouho, neboť s rychlou odpovědí přispěchal po šťastném odrazu Bastón.

Ve druhém poločase byli aktivnější domácí Lvi, do skóre to však promítnout nedokázali. Naopak mohli být rádi, že Wakaso naložil v závěru špatně s šancí, která mohla dát Alavésu větší prémii, než si zasloužil.

logo Athletic Club: (Gaizka Garitano Aguirre) Základní sestava (4-2-3-1): I. Herrerín Buisán, Í. Martínez Berridi, Ó. de Marcos Arana, U. Núñez Gestoso, Y. Berchiche Izeta, B. Etxebarria Urkiaga, M. San José Domínguez, R. García Escudero, Susaeta, I. Muniain Goñi, I. Williams Arthuer
Náhradníci: U. Simón Mendibil, D. Vivian Moreno, Í. Lekue Martínez, I. Córdoba Kerejeta, U. López Cabrera, A. Aduriz Zubeldia, K. Kodro
logo Deportivo Alavés: (Abelardo Fernández Antuña) Základní sestava (4-4-2): F. Pacheco Flores, C. Martín Vigaray, J. Navarro Jiménez, M. Aguirregabiria Padilla, R. Duarte Sánchez, V. Laguardia Cisneros, J. Rodríguez Menéndez, M. García Sánchez, T. Pina Isla, B. González Tomás, J. Calleri
Náhradníci: A. Sivera Salvá, A. Marín Gómez, D. Brašanac, M. Wakaso, T. Inui, J. Guidetti, P. Twumasi