Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Atlético Madrid - Celta de Vigo (reportáž)

Atlético Madrid - Celta de Vigo, 13.04.19 (reportáž)

13.04.19 18:30 Základní část - 32. kolo

Atlético Madrid

2:0

(1:0)

Celta de Vigo

Rozhodčí: Ricardo De Burgos Bengoetxea Stadion: Abanca-Balaídos (Vigo) Diváci: 55,269 (0%)

V utkání mezi Atléticem a Celtou Vigo se potvrdilo postavení obou celků v tabulce, domácí Madriďané berou tři body po vítězství 2-0.

Celta Vigo doplatila na špatnou koncovku z prvního poločasu. Tečovanou ránu Maxiho skvěle vyrazil Oblak levou rukou a Boudebouzovi akrobatickou dorážku prozměnu pravou. Na slovinského brankáře si nepřišel přízemní střelou ani Boufal. V závěru prvních 45 minut se postavil k přímému kopu Griezmann a nachytal Rubéna Blanca precizní střelou na jeho stranu - 1-0.

Odvetná polovina hrací doby už měla červenobílé barvy, což potvrdil ve formě hrající Morata druhým gólem po úprku obraně a kličce Rubénovi. Griezmann v podobné situaci ztroskotal na obránci, který zastoupil již překonaného Rubéna. V platnosti zůstal rezultát 2-0.

logo Atlético Madrid: (Diego Pablo Simeone) Základní sestava (4-4-2): J. Oblak, F. Montero Rubio, Filipe Luis, Juanfran, A. Moya Vega, J. Resurrección Merodio, Rodri Hernández, S. Ñíguez, V. Machín Pérez, Á. Correa, A. Griezmann
Náhradníci: , A. Adán Garrido, N. Pérez, S. Arias Naranjo, Á. Morata Martín, N. Kalinić, V. Mollejo Carpintero
logo Celta de Vigo: (Francisco Escriba Segura) Základní sestava (4-2-3-1): R. Blanco Veiga, G. Cabral, H. Mallo Novegil, L. Olaza Catrofe, N. Araújo Razo, O. Yokuşlu, R. Boudebouz, S. Boufal, S. Lobotka, E. Mor, M. Gómez González
Náhradníci: S. Álvarez Conde, D. Costas Cordal, A. Hjulsager, F. Beltrán Peinado, J. Sánchez Ruiz, M. Jensen, P. Sisto Ifolo Emirmija