Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Atlético Madrid - Girona (reportáž)

Atlético Madrid - Girona, 02.04.19 (reportáž)

02.04.19 20:30 Základní část - 30. kolo

Atlético Madrid

2:0

(0:0)

Girona

Rozhodčí: Ignacio Iglesias Villanueva Stadion: Abanca-Balaídos (Vigo) Diváci: 40,863 (0%)

Atlético Madrid splnilo roli favorita a díky dvěma brankám z druhého poločasu zdolalo Gironu 2-0.

Hosté ale byli druhému celku tabulky vyrovnaným soupeřem. Jenže když si vytvořili šannci, ztroskotali na skvělém Oblakovi. Pedro Porro a výborně hrající Doumbia možná stále nechápou, jak je dokázal slovinský brankář vychytat...

Atlético bylo trpělivé a dočkalo se odměny. Deset minut před koncem se po standardní situaci prosadil Diego Godín a v nastaveném čase se po sedmi zápasech na suchu trefil Griezmann, čímž definitivně určil, že Atlético si vítězství pohlídá.

logo Atlético Madrid: (Diego Pablo Simeone) Základní sestava (3-1-4-2): J. Oblak, D. Godín, Filipe Luis, J. Giménez de Vargas, S. Arias Naranjo, J. Resurrección Merodio, Rodri Hernández, S. Ñíguez, T. Partey, A. Griezmann, Á. Morata Martín
          Náhradníci: A. Adán Garrido, Juanfran, S. Savić, V. Machín Pérez, Á. Correa, N. Kalinić, S. Camello Pérez
          logo Girona: (Eusebio Sacristán) Základní sestava (4-1-4-1): Iraizoz, B. Espinosa Zúñiga, Muniesa, P. Alcalá Guirado, A. García Serrano, B. García Freire, C. Portugués Manzanera, Douglas Luiz, P. Pons Riera, P. Porro Sauceda, S. Doumbia
          Náhradníci: J. Suárez García, J. Ramalho Chimeno, Planas, A. Granell Nogué, P. Roberts, V. Fernández Estrada, A. Lozano Colón
          Střídání hostujícího týmu
          69' A. Lozano Colón C. Portugués Manzanera
          78' P. Roberts S. Doumbia