Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Celta de Vigo - Real Madrid (reportáž)

Celta de Vigo - Real Madrid, 11.11.18 (reportáž)

11.11.18 20:45 Základní část - 12. kolo

Celta de Vigo

2:4

(0:1)

Real Madrid

Rozhodčí: Alberto Undiano Mallenco Stadion: Estadio de Balaídos Diváci: 21,184 (67%)

Real Madrid po třech venkovních prohrách v řadě zabral a dobyl stadion Celty Vigo, kde se nikdy nevítězí snadno. Rušný mač ovládl 4-2.

Po prvním poločase to přitom na žádnou přestřelku nevypadalo, protože jako jediný se prosadil Benzema. Francouzského útočníka skvěle našel pasem za obranu Modrić, Benzema si míč elegantně zpracoval a přesně zakončil. Krátce předtím jeho tým zachránil po šanci Cabrala tyč. Kroos v další tutovce poslal míč nad.

Aktivní Benzema byl vidět i ve druhé půli, kdy mu pokazilo radost břevno. V 56. minutě se opět uvolnil a po sérii odrazů se po jeho střele míč dostal za pomoci Cabrala do sítě. Hugo Mallo oživil naděje Celty snižujícím gólem, pak ale Juncův faul na Odriozolu znamenal pokutový kop, jenž tradičně po panenkovsku přetavil v branku Sergio Ramos. V nastaveném čase, kdy už domácí hráli po vyloučení Cabrala v oslabení, se urodilo na obou stranách. Ceballos krásně vymetl pavučiny v horním rohu svatyně a definitivní tečku za utkáním, z něhož si odnesli zranění Casemiro, Reguilón a Nacho, napsal tečovaným pokusem mimo dosah Courtoise Brais Méndez.

logo Celta de Vigo: (A. Mohamed) Základní sestava (4-4-2): S. Álvarez Conde, D. Juncà Reñé, F. Roncaglia, G. Cabral, H. Mallo Novegil, B. Méndez Portela, F. Beltrán Peinado, O. Yokuşlu, S. Boufal, I. Aspas Juncal, M. Gómez González
Náhradníci: R. Blanco Veiga, J. Alonso, K. Vázquez Comesaña, N. Araújo Razo, A. Hjulsager, J. Sánchez Ruiz, E. Mor
logo Real Madrid: (S. Solari) Základní sestava (4-3-3): T. Courtois, Á. Odriozola Arzallus, J. Fernández Iglesias, S. Ramos García, S. Reguilón Rodríguez, C. Casimiro, L. Modrić, L. Vázquez Iglesias, T. Kroos, G. Bale, K. Benzema
Náhradníci: K. Navas, J. Sánchez de Felipe, D. Ceballos Fernández, F. Alarcón Suárez, F. Valverde Dipetta, M. Asensio Willemsen, V. Júnior