Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Espanyol - Real Betis (reportáž)

Espanyol - Real Betis, 16.12.18 (reportáž)

16.12.18 15:15 Základní část - 16. kolo

Espanyol

1:3

(1:1)

Real Betis

Rozhodčí: José María Sánchez Martínez Stadion: RCDE Stadium Diváci: 20,275 (50%)

Espanyol prohrál s Betisem 1-3 a je jasné, že katalánský celek prožívá první větší krizi od příchodu Rubiho na lavičku. Betis naproti tomu pokračuje ve výrazně zlepšených výkonech.

Je to už pátá prohra Pericos v řadě, což už vylučuje možnost náhody. Až další utkání prozradí, jestli jde o trend, nebo dosčasný výpadek. Přitom proti Betisu šel Espanyol do vedení, když přízemní centr Léa našel Sergia Garcíu, jenž se jako první zapsal mezi střelce. Poslední slovo poločasu ovšem patřilo hostům, Lo Celso musel po krásném úprku Canalese jen nastavit nohu a trefit branku.

V odvetné části se dlouho čekalo na rozuzlení, přinesla ho 85. minuta a parádní přímý kop Tella. Výhru hostů pečetil v nastaveném čase nešťastně do vlastní sítě Duarte.

logo Espanyol: (Joan Francesc Ferrer Sicilia) Základní sestava (4-3-3): D. López Rodríguez, A. Giner Pedrosa, D. López Silva, Ó. Duarte Gaitán, R. Rosales Altuve, E. Granero Molina, M. Roca Junqué, V. Sánchez Mata, B. Iglesias Quintas, L. Carrilho Baptistão, Sergio García
Náhradníci: R. Jiménez Gago, E. Gomes Pereira, G. Ávila Gordon, Ó. Melendo Jiménez, P. Piatti, S. Darder Moll, H. Pérez
logo Real Betis: (Enrique Setién Solar) Základní sestava (3-1-4-2): Pau López, A. Mandi, H. Firpo Adames, M. Bartra Aregall, S. da Silva Júnior, F. Guerrero Martín, G. Lo Celso, J. Sánchez Rodríguez, S. Canales Madrazo, W. Silva de Carvalho, L. Morón García
Náhradníci: J. Robles Blázquez, Z. Feddal, F. García Fernández, T. Inui, W. Jaures Kaptoum, A. Sanabria Ayala, C. Tello Herrera