Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Girona - Rayo Vallecano (reportáž)

Girona - Rayo Vallecano, 27.10.18 (reportáž)

27.10.18 14:00 Základní část - 10. kolo

Girona

2:1

(2:0)

Rayo Vallecano

Rozhodčí: José Luis Munuera Montero Stadion: Estadi Municipal de Montilivi Diváci: 6,618 (46%)

Girona ukončila čekání na vítězství, odneslo to Rayo Vallecano, které naopak zůstává ponořené do sestupových vod.

Katalánci měli v prvním poločase navrch a vypracovali si několik šancí, zatímco sami museli přežít jen tu De Tomásovu, která ale byla na dlouho největší. Girona se dočkala gólů až v závěru půle. Zbytečné stažení Lozana Gálvezem znamenalo pokutový kop, Portu proměnil. Stejný fotbalista v poslední minutě technicky obstřelil brankáře a domácí vedli 2-0.

Rayo po změně stran svůj herní projev zlepšilo, na více než snížení Gálvezem po hodině hry to ovšem nestačilo, přestože závěr strávili Madriďané v početní výhodě, když byl za ostrý faul vyloučen Lozano.

logo Girona: (Eusebio Sacristán) Základní sestava (3-4-2-1): Y. Bounou, B. Espinosa Zúñiga, J. Ramalho Chimeno, J. Ramírez López, B. García Freire, C. Portugués Manzanera, Douglas Luiz, F. Benítez Caraballo, P. Pons Riera, P. Porro Sauceda, A. Lozano Colón
Náhradníci: J. Suárez García, Muniesa, P. Alcalá Guirado, Planas, A. García Serrano, P. Roberts, S. Doumbia
logo Rayo Vallecano: (Miguel Ángel Sánchez Muñoz) Základní sestava (4-3-3): A. García Cabrera, A. Gálvez Jimena, Jordi Amat, L. Advíncula Castrillón, A. Moreno Lopera, G. Imbula, G. Kakuta, S. Comesaña Veiga, A. Embarba Blázquez, Ó. Trejo, R. de Tomás Gómez
Náhradníci: S. Dimitrievski, A. Ba, S. Akieme Rodríguez, Á. García Rivera, J. Pozo la Rosa, A. Alegría Moreno, T. Dias Correia