Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Huesca - Villarreal (reportáž)

2:2

(1:0)

Villarreal

Rozhodčí: David Medié Jiménez Stadion: Estadio El Alcoraz Diváci: 6,455 (117%)

Huesca propásla možnost chytit se proti soupeři, který dohrával v oslavení, a nakonec se v zápase proti Villarrealu musela spokojit s bodem za remízu 2-2.

Po úvodních 45 minutách panovala na stadionu El Alcoraz spokojenost, Huesca šla do šaten s vedením 1-0 z pokutového kopu. Z puntíku potrestal faul na svou osobu Cucho Hernández.

Po hodině hry dostal výhodu penalty také hostující celek, rovněž v tomto případě sám faulovaný Bacca proměnil. O pět minut později zahrál rukou Mario Gaspar - třetí pokutový kop a vyloučení beka Villarrealu. Melera však vychytal Sergio Asenjo, což mohlo Huescu mrzet o to více, že následně vsítil rozdílovou branku ve skluzu Gerard Moreno. Zoufalý závěrečný nápor přinesl z pohledu domácích alespoň vyrovnání, Longo za pomoci několika odrazů určil rezultát na 2-2.

logo Huesca: (Francisco Javier Rodríguez Vílchez) Základní sestava (4-1-4-1): A. Jovanović, J. Miramón Santagertrudis, J. Pulido Mayoral, P. Ínsua Blanco, X. Etxeita Gorritxategi, C. Rivera Hernández, D. Ferreiro Quiroga, G. Melero Manzanares, M. Gómez Bordonado, J. Hernández Suárez, L. Ávila
          Náhradníci: R. Santamaría Cipriain, R. Brežančić, Rúben Semedo, Juanjo Camacho, Lluis Sastre, S. Gürler, S. Longo
          logo Villarreal: (Hernán Pérez Cuesta) Základní sestava (4-4-2): S. Asenjo Andrés, Álvaro González, J. Costa Jordá, J. Funes Mori, M. Pérez Martínez, M. Trigueros Muñoz, Pablo Fornals, S. Cáseres, S. Chukwueze, C. Bacca Ahumada, G. Moreno Balaguero
          Náhradníci: A. Fernández Moreno, M. Layún, V. Ruíz Torre, A. Pedraza Sag, J. Fuego Martínez, S. Cazorla González, K. Toko Ekambi