Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Leganés - SD Eibar (reportáž)

Leganés

2:2

(0:2)

SD Eibar

Rozhodčí: Alejandro José Hernández Hernández Stadion: Estadio Municipal de Butarque Diváci: 9,341 (82%)

Leganés dokázal v utkání proti Eibaru smazat dvougólovou ztrátu, na stadionu Butarque se tak body dělily po konečném rezultátu 2-2.

První poločas dlouho nenabízel nic zajímavého a z nudy vybočila jen dvanáctá minuta a protest fanoušků proti systému VAR. Až po půlhodině to byl Eibar, kdo pohnul vývojem i stavem, a to dvakrát v rychlém sledu. Nejprve se perfektní hlavičkou prosadil Kike García, aby o pět minut později nádherně z přímého kopu zvýšil náskok Basků Joan Jordán.

Okurky vstoupily do druhé půle výrazně hladovější a odměna přišla okamžitě. En-Nesyri střelou o tyč snížil a stejný fotbalista v 68. minutě hlavou vyrovnal. Remízový stav znamenal utlumení útočných choutek na obou stranách a střetnutí dospělo k zasloužené remíze.

logo Leganés: (M. Pellegrino) Základní sestava (5-3-2): I. Cuéllar Sacristán, A. Nyom, D. Siovas, J. Silva, K. Omeruo, U. Bustinza Martínez, J. García del Pozo, M. Vesga Arruti, Ó. Rodríguez Arnaiz, M. Braithwait, Y. En-Nesyri
Náhradníci: A. Lunin, R. Tarín Higón, G. Gumbau Garriga, N. El Zhar, J. Arnáiz Díaz, Michael Santos, S. Merino Zuloaga
logo SD Eibar: (José Luis Mendilibar Etxebarria) Základní sestava (4-4-2): M. Dmitrović, A. Arbilla Zabala, J. Valdés Díaz, M. Cucurella Saseta, P. Bigas Rigo, J. Jordán Moreno, P. De Blasis, P. Diop, R. Peña Jiménez, E. García Martínez, S. Enrich Ametller
Náhradníci: A. Riesgo Unamuno, I. Ramis Barrios, P. Rodrigues de Oliveira, G. Escalante, S. Álvarez Díaz, C. Días Barbosa de Oliveira, P. Milla Peña