Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Levante - Celta de Vigo (reportáž)

Levante - Celta de Vigo, 27.08.18 (reportáž)

27.08.18 21:15 Základní část - 2. kolo

Levante

1:2

(0:2)

Celta de Vigo

Rozhodčí: Alejandro José Hernández Hernández Stadion: Estadio Ciudad de Valencia Diváci: 21,122 (80%)

Stadion Levante Ciutat ovládl o pondělním večeru Pione Sisto, jenž si na hřišti dělal, co chtěl. Jako by křídelník Celty jezdil po trávníku na motorce, zatímco ostatní museli pochodovat po vlastních. Zejména díky němu bere Celta tři body za výhru 2-1.

Jestliže v prvním kole byl Sisto za svůj výkon kritizován, dnes to byla jeho partie. Při prvním gólu předvedl samostatný únik zakončený parádní trefou pod břevno, následně asistoval Maximu, který šikovně našel mezeru mezi tyčí a brankářem. Dobře hrající Celta si zajistila poločasové vedení 2-0.

Do druhého poločas naskočil v dresu domácích Prcić a hra Levante se zlepšila. Přesto mohla Celta soka dorazit, Sisto trefil spojnici. Levante se dočkalo snížení čtvrthodinu před koncem z penalty za fail Sergia na Dwamenu. Morales se nemýlil. Celta si však první vítězství sezóny vzít nenechala.

logo Levante: (Francisco José López Fernández) Základní sestava (4-2-3-1): O. Olazábal Paredes, A. García Aranda, J. Andújar Moreno, R. Suárez Pier, S. Postigo Redondo, C. Doukouré, E. Bardhi, J. Gómez Campaña, J. Morales Nogales, D. Remeseiro Salgueiro, R. Martí Salvador
Náhradníci: A. Fernández Abarisketa, A. Luna Rodríguez, J. Rodríguez Benito, P. López Muñoz, R. Rochina Naixes, S. Prcić, R. Dwamena
logo Celta de Vigo: (A. Mohamed) Základní sestava (3-4-3): S. Álvarez Conde, F. Roncaglia, G. Cabral, H. Mallo Novegil, J. Alonso, N. Araújo Razo, F. Beltrán Peinado, S. Lobotka, I. Aspas Juncal, M. Gómez González, P. Sisto Ifolo Emirmija
Náhradníci: R. Blanco Veiga, D. Costas Cordal, B. Méndez Portela, O. Yokuşlu, S. Boufal, D. Eckert, E. Mor