Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Levante - Espanyol (reportáž)

Levante

2:2

(0:1)

Espanyol

Rozhodčí: Jesús Gil Manzano Stadion: Estadio Ciudad de Valencia Diváci: 16,876 (64%)

Pohledné utkání mezi Levante a Espanyolem nabídlo góly, vyloučení, zajímavou zápletku a konečnou dělbu bodů po výsledku 2-2.

Po prvním poločase to na žádné střetnutí plné zvratů nevypadalo. Borja poslal Espanyol do vedení, které hosté bez větších problémů hájili a zdálo se, že mají zápas pod kontrolou.

Opak byl pravdou. V 64. minutě vyrovnal Vezo, avšak Espanyol si rychle vzal vedení zpět zásluhou Rocy. Rochina ještě jednou vyrovnal, jenže poté byl po druhé žluté kartě vyloučen. Posledních deset minut bylo strhujících. Levante se nezaleklo oslabení a projevovalo stejnou touhu po vítězství jako soupeř v přesile. Šance byly na obou stranách, rozhodující trefa ale nepadla.

logo Levante: (Francisco José López Fernández) Základní sestava (3-5-2): A. Fernández Abarisketa, A. García Aranda, J. Rodríguez Benito, R. Nunes Vezo, R. Suárez Pier, E. Bardhi, J. Gómez Campaña, J. Morales Nogales, R. Rochina Naixes, B. Mayoral Moya, D. Remeseiro Salgueiro
Náhradníci: O. Olazábal Paredes, J. Andújar Moreno, P. López Muñoz, N. Vukčević, M. Simon, R. Dwamena, R. Martí Salvador
logo Espanyol: (Joan Francesc Ferrer Sicilia) Základní sestava (4-4-2): D. López Rodríguez, A. Giner Pedrosa, E. Gomes Pereira, J. López Rodríguez, M. Hermoso Canseco, M. Roca Junqué, Ó. Melendo Jiménez, S. Darder Moll, V. Sánchez Mata, B. Iglesias Quintas, J. Puado Díaz
Náhradníci: R. Jiménez Gago, Ó. Duarte Gaitán, Wu Hang, A. López Moreno, E. Granero Molina, H. Pérez, Sergio García