Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Levante - Rayo Vallecano (reportáž)

Levante - Rayo Vallecano, 04.05.19 (reportáž)

04.05.19 13:00 Základní část - 36. kolo

Levante

4:1

(2:0)

Rayo Vallecano

Rozhodčí: Javier Estrada Fernández Stadion: Estadio Ciudad de Valencia Diváci: 19,868 (75%)

Levante získalo v boji o záchranu půdu pod nohama, když zdolalo Rayo vysoko 4-1. Pro Madriďany naopak znamená vysoká prohra takřka jistý pád do Segundy.

Domácí byli na Ciutat odměněni za větší aktivitu už dvakrát v prvním poločase. Nejprve se ve vápně odrazil míč ke Campañovi, jenž ho uklidil do sítě, a poté se blýskl perfektní hlavičkou po rohovém kopu Vezo. Mezitím Morales zahodil ve 30. minutě pokutový kop, jeho střelu doprostřed zneškodnil Alberto.

Rayo po změně stran ožilo a po snížení Álvara Garcíi prožívalo své nejlepší chvíle v zápase. Jeho naděje však utnulo vyloučení Embarby po dvou žlutých kartách. Levante v přesile góly Jasona a Bardhiho výsledek ještě přikrášlilo a zvítězilo jasně 4-1.

logo Levante: (Francisco José López Fernández) Základní sestava (4-3-3): , A. Fernández Abarisketa, A. García Aranda, J. Andújar Moreno, R. Nunes Vezo, R. Suárez Pier, E. Bardhi, J. Gómez Campaña, J. Morales Nogales, B. Mayoral Moya, D. Remeseiro Salgueiro
Náhradníci: O. Olazábal Paredes, E. Cabaco Almada, P. López Muñoz, S. Postigo Redondo, R. Rochina Naixes, M. Simon, R. Martí Salvador
logo Rayo Vallecano: (Francisco Jémez Martín) Základní sestava (4-2-3-1): A. García Cabrera, A. Ba, A. Gálvez Jimena, R. Román Triguero, A. Moreno Lopera, J. Pozo la Rosa, M. Suárez Mata, U. Agbo, A. Embarba Blázquez, R. de Tomás Gómez, T. Dias Correia
Náhradníci: S. Dimitrievski, E. Velázquez Maldonado, Á. García Rivera, Álvaro Medrán, G. Imbula, G. Kakuta, Javi Guerra