Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Levante - Villarreal (reportáž)

Levante

0:2

(0:0)

Villarreal

Rozhodčí: José María Sánchez Martínez Stadion: Estadio Ciudad de Valencia Diváci: 20,149 (76%)

Villarreal zakončil skvělý týden výhrou v derby na Ciutat. Obě branky zápasu padly až v nastaveném čase a pro Villarreal znamenají po dlouhé době posun mimo červené pásmo.

Zápasu nechyběla intenzita a nasazení, šancí však příliš nebylo. Coke tu nejlepší domácích poslal vedle a Rochinův gól nebyl kvůli těsnému ofsajdu uznán. Levante nebylo horším týmem, ba naopak, jenže recept na spolehlivého Asenja nenašlo.

Villarreal si nechal své nejlepší chvíle na samotný závěr. V 88. minutě ještě Chukwueze v tutovce zklamal, ke třem bodům tak hosty posunul až nešťastný zásah Róbera, který skončil vlastním gólem. Chukwueze přidal v šesté minutě nad rámec základní hrací doby pojistku povedenou technickou střelou, Villarreal vyhrál 2-0.

logo Levante: (Francisco José López Fernández) Základní sestava (3-1-4-2): A. Fernández Abarisketa, A. Luna Rodríguez, E. Cabaco Almada, J. Andújar Moreno, R. Suárez Pier, E. Bardhi, J. Gómez Campaña, J. Morales Nogales, R. Rochina Naixes, M. Simon, R. Martí Salvador
Náhradníci: O. Olazábal Paredes, J. Rodríguez Benito, P. López Muñoz, N. Vukčević, B. Mayoral Moya, D. Remeseiro Salgueiro, R. Dwamena
logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (3-5-2): S. Asenjo Andrés, J. Costa Jordá, J. Funes Mori, M. Pérez Martínez, V. Ruíz Torre, A. Pedraza Sag, S. Cáseres, S. Cazorla González, V. Iborra de la Fuente, G. Moreno Balaguero, K. Toko Ekambi
Náhradníci: A. Fernández Moreno, M. Juan Llambrich, X. Quintillà Guasch, M. Morlanes Ariño, Pablo Fornals, S. Chukwueze, C. Bacca Ahumada