Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Real Betis - SD Eibar (reportáž)

Real Betis - SD Eibar, 22.12.18 (reportáž)

22.12.18 12:00 Základní část - 17. kolo

Real Betis

1:1

(1:0)

SD Eibar

Rozhodčí: Carlos del Cerro Grande Stadion: Estadio Benito Villamarín Diváci: 49,426 (81%)

Před výkopem zápasu na Villamarínu by zřejmě hosté z Eibaru bod za remízu 1-1 brali, po konečném hvizdu ale nejde pro Basky o dostatečnou odměnu.

V Seville totiž odehráli skvělý duel, po většinu času byli lepší než ve formě hrající domácí. Ale takový je fotbal, ne vždy vyhraje ten, kdo pro to dělá více. Betis šel do vedení v polovině úvodního poločasu, Sanabriovi stačilo z jasné pozice namířit balón do sítě.

Eibar ve druhém poločase ještě zintenzivnil svoji snahu o zvrat. Feddal stáhl k zemi Ramise a nařízený pokutový kop proměnil Orellana. Šlo o poslední gólový moment. Přestože šel Eibar trimfu naproti, musí se spokojit s bodem.

logo Real Betis: (Enrique Setién Solar) Základní sestava (3-4-2-1): Pau López, A. Mandi, M. Bartra Aregall, S. da Silva Júnior, F. Guerrero Martín, G. Lo Celso, J. Sánchez Rodríguez, S. Canales Madrazo, W. Silva de Carvalho, A. Sanabria Ayala, C. Tello Herrera
Náhradníci: J. Robles Blázquez, A. Barragán Fernández, Z. Feddal, F. García Fernández, T. Inui, W. Jaures Kaptoum, L. Morón García
logo SD Eibar: (José Luis Mendilibar Etxebarria) Základní sestava (4-4-2): A. Riesgo Unamuno, A. Arbilla Zabala, I. Ramis Barrios, J. Valdés Díaz, M. Cucurella Saseta, F. Orellana Valenzuela, G. Escalante, J. Jordán Moreno, R. Peña Jiménez, E. García Martínez, S. Enrich Ametller
Náhradníci: Markel Areitio, P. Bigas Rigo, P. Rodrigues de Oliveira, P. De Blasis, P. Diop, S. Álvarez Díaz, M. Cardona Rovira