Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Real Betis - Celta de Vigo (reportáž)

Real Betis - Celta de Vigo, 04.11.18 (reportáž)

04.11.18 19:45 Základní část - 11. kolo

Real Betis

3:3

(1:0)

Celta de Vigo

Rozhodčí: Javier Estrada Fernández Stadion: Estadio Benito Villamarín Diváci: 42,130 (69%)

Na stadionu Benita Villamarína jako by se vrátil čas o rok zpět. Betis byl opět tím hladovým celkem, který touží využít každé možnosti k nebezpečnému útoku, ale trapí ho obrana. Výsledkem byl skvělý zápas proti Celtě Vigo, který skončil divokou remízou 3-3.

První poločas patřil domácím, což potvrdil gól Lorena. Stejný fotbalista mohl skóre znásobit o dvě minuty později, jenže napálil jen tyč. Na 2-0 tak zvýšil až ve druhé půli Júnior Firpo. Celtu rychle vrátil do hry přesnou hlavičkou na zadní tyč Maxi Gómez. Zpracování na prsou a povedená střela z kopačky Braise Méndeze znamenala vyrovnání na 2-2.

Strhující střetnutí vrcholilo v poslední pětiminutovce. Maxi Gómez zaznamenal svou druhou trefu, když si na zadní tyči počkal na centr, který propadl skrz klubko hráčů, Celta poprvé vedla. Nádherně zakroucený přímý kop Sergia Canales v 87. minutě určil, že body se budou dělit. Parádní podívaná skončila nerozhodně 3-3.

logo Real Betis: (Enrique Setién Solar) Základní sestava (3-4-2-1): Pau López, A. Mandi, H. Firpo Adames, M. Bartra Aregall, S. da Silva Júnior, F. Guerrero Martín, G. Lo Celso, J. Guardado Hernández, S. Canales Madrazo, W. Silva de Carvalho, L. Morón García
Náhradníci: J. Robles Blázquez, Z. Feddal, J. Sánchez Rodríguez, W. Jaures Kaptoum, A. Sanabria Ayala, C. Tello Herrera, R. González Bayón
logo Celta de Vigo: (A. Mohamed) Základní sestava (4-4-2): S. Álvarez Conde, D. Juncà Reñé, F. Roncaglia, G. Cabral, H. Mallo Novegil, B. Méndez Portela, F. Beltrán Peinado, O. Yokuşlu, S. Boufal, E. Mor, I. Aspas Juncal
Náhradníci: R. Blanco Veiga, J. Alonso, K. Vázquez Comesaña, N. Araújo Razo, A. Hjulsager, J. Sánchez Ruiz, M. Gómez González