Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Real Sociedad - Leganés (reportáž)

Real Sociedad - Leganés, 16.02.19 (reportáž)

16.02.19 17:30 Základní část - 24. kolo

Real Sociedad

3:0

(0:0)

Leganés

Rozhodčí: José Luis Munuera Montero Stadion: Reale Arena Diváci: 22,997 (72%)

Real Sociedad nenastoupil do domácího utkání proti Leganésu v tradičních modrobílých dresech, ale na tom, že se může spolehnout na Januzaje a Oyarzabala, se nezměnilo vůbec nic.

Ofenzivní dvojice rozjela ve druhém dějství povedené představení, jehož výsledkem je jednoznačná výhra favorita v poměru 3-0. Real Sociedad pokračuje v dobrých výkonech pod Imanolem a poprvé v sezóně vyhrál dva domácí zápasy za sebou.

Cestu ke třem bodům načal v 50. minutě Oyarzabal hlavičkou po centru Januzaje. Willianova promáchnutá střela se změnila v gólovou přihrávku o devět minut později, přesně opět zakončovalo Oyarzabal. Tečku za zápasem udělal sám Willian José po standardce Parda. Real Sociedad jasně přehrál Leganés 3-0.

logo Real Sociedad: (Imanol Alguacil Barrenetxea) Základní sestava (4-3-3): G. Rulli, A. Sola López Ocaña, D. Llorente Ríos, R. Rodríguez Navas, T. Hernández, A. Januzaj, D. Zurutuza Veillet, I. Zubeldía Elorza, M. Merino Zazón, M. Oyarzabal Ugarte, W. da Silva
Náhradníci: M. Moyà Rumbo, H. Moreno, L. Sangalli Fuentes, R. Pardo Gutiérrez, J. Bautista Orgilles, J. Jiménez López, S. Ramírez Castillo
logo Leganés: (M. Pellegrino) Základní sestava (3-5-2): I. Cuéllar Sacristán, D. Siovas, J. Moreno Fuertes, J. Silva, K. Omeruo, U. Bustinza Martínez, J. García del Pozo, M. Vesga Arruti, Ó. Rodríguez Arnaiz, M. Braithwait, Y. En-Nesyri
Náhradníci: A. Lunin, D. Reyes, G. Gumbau Garriga, N. El Zhar, R. Pérez Del Mármol, G. Carrillo, Michael Santos