Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Real Valladolid - Real Madrid (reportáž)

Real Valladolid - Real Madrid, 10.03.19 (reportáž)

10.03.19 19:45 Základní část - 27. kolo

Real Valladolid

1:4

(1:1)

Real Madrid

Rozhodčí: Jesús Gil Manzano Stadion: Estadio Municipal José Zorrilla Diváci: 21,914 (79%)

Pokud někdo viděl prvních 30 minut zápasu mezi Valladolidem a Realem Madrid, asi se bude jen nevěřícně dívat na konečných výsledek 1-4.

Valladolid totiž trápícího se soka doslova drtil. Neproměnil pokutový kop, vstřelil tři góly, z nichž ale dva vymazal videorozhodčích kvůli ofsajdům, a tak platil jen ten Anuara. Real Madrid působil dojmem, že chce pomoci Santiagu Solarimu k vyhazovu.

Až Anuarova branka probudila favorita ze spánku. Varane rychle vyrovnal a na začátku druhého poločasu Benzema z penalty poslal Real Madrid do vedení. Francouzský útočník rychle přidal pojistku a poslední ránu uštědřil Valladolidu Modrić. Na výsledku nic nezměnilo ani vyloučení Casemira. Real Madrid ani tentokrát nepřesvědčil, avšak využil milosrdnosti Valladolidu k jasnému vítězství.

logo Real Valladolid: (Sergio González Soriano) Základní sestava (4-4-1-1): J. Masip López, A. Regal Angulo, F. Calero Villa, J. Martínez García, A. Tuhami, J. Fernández Moreno, M. Herrero Javaloyas, R. Alcaraz Jiménez, S. Gontán Gallardo, Ó. Plano Pedreño, S. Guardiola Navarro
Náhradníci: Y. Rodríguez Oterino, J. Moyano Lujano, M. Delgado López, P. Hervías Ruiz, D. Čop, D. Verde, E. Ünal
logo Real Madrid: (S. Solari) Základní sestava (4-3-3): T. Courtois, Á. Odriozola Arzallus, J. Fernández Iglesias, R. Varane, S. Reguilón Rodríguez, C. Casimiro, D. Ceballos Fernández, L. Modrić, M. Asensio Willemsen, T. Kroos, K. Benzema
Náhradníci: K. Navas, J. Vallejo Lázaro, M. Vieira da Silva Júnior, B. Abdelkader Diaz, F. Valverde Dipetta, J. Seoane Valenciano, C. González Pérez