Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Sevilla - Real Sociedad (reportáž)

Sevilla - Real Sociedad, 10.03.19 (reportáž)

10.03.19 17:30 Základní část - 27. kolo

Sevilla

5:2

(1:1)

Real Sociedad

Rozhodčí: Ignacio Iglesias Villanueva Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Diváci: 35,813 (79%)

Až příliš dlouho čekala Sevilla na další utkání, v němž ukáže svou ofenzivní sílu. Po týdnech, kdy se špatné výsledky střídaly s ještě horšími, si Andalusané vedení skvělým Ben Yedderem vylepšili náladu proti Realu Sociedad, kterému nadělili pět branek.

V prvním poločase padly dva góly rychle po sobě. Hezkou akci Promese zužitkoval Sarabia, Oyarzbalova křížná střela však znamenala okamžité srovnání.

Druhých 45 minut ukázalo nejlepší verzi Ben Yeddera. Útočník Sevilly vsítil během patnácti minut tři góly a definitivně poslal hosty do kolen. Oyarzabalův vlastní gól navýšil náskok Sevilly už na 5-1, stejný fotbalista pak z pokutového kopu upravil na konečných 2-5 z pohledu Errealy.

logo Sevilla: (Pablo Javier Machín Díez) Základní sestava (3-1-4-2): J. Soriano Oropesa, D. Martins Carriço, G. Mercado, S. Gómez Solà, É. Banega, J. Navas González, Pablo Sarabia, R. Mesa Quevedo, M. El Haddadi Mohamed, Q. Promes, W. Ben Yedder
Náhradníci: L. García Pacheco, J. Gnagnon, F. Vázquez, M. Gonalons, M. Rog, André Silva, B. Gil Salvatierra
logo Real Sociedad: (Imanol Alguacil Barrenetxea) Základní sestava (4-3-3): G. Rulli, H. Moreno, J. Zaldúa Bengoetxea, R. Rodríguez Navas, T. Hernández, I. Zubeldía Elorza, M. Merino Zazón, R. Pardo Gutiérrez, J. Jiménez López, M. Oyarzabal Ugarte, S. Ramírez Castillo
Náhradníci: M. Moyà Rumbo, A. Elustondo Irribaria, A. Muñoz Capellán, A. Januzaj, D. Zurutuza Veillet, L. Sangalli Fuentes, J. Bautista Orgilles