Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Sevilla - Girona (reportáž)

Sevilla

2:0

(0:0)

Girona

Rozhodčí: Guillermo Cuadra Fernández Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Diváci: 33,542 (74%)

Sevilla pokračuje ve výborných výkonech na Pizjuánu, v šestnáctém ligovém kole to poznala Girona, která zde prohrála 0-2.

Přitom v prvním poločase dokázali Katalánci držet s favoritem, na jehož lavičce byl jim dobře známý Pablo Machín, krok. Jenže druhá půle už byla o něčem úplně jiném.

Sevilla šla do vedení z pokutového kopu za faul na André Silvu, autorem branky byl Banega. To poslalo hosty do kolen a od té doby si už domácí fotbal užívali a mohli několikrát zasadit soupeři další úder. Povedlo se to jen Sarabia, jen zakončil perfektní brejk. Sevilla bere tři body a alespoň dočasně se vyrovnala vedoucí Barceloně.

logo Sevilla: (Pablo Javier Machín Díez) Základní sestava (3-1-4-2): T. Vaclík, D. Martins Carriço, S. Escudero Palomo, S. Gómez Solà, S. Kjær, É. Banega, J. Navas González, Pablo Sarabia, R. Mesa Quevedo, André Silva, W. Ben Yedder
      Náhradníci: J. Soriano Oropesa, G. Mercado, Guilherme Arana, I. Amadou, L. Muriel, M. Agudo Durán, Q. Promes
      logo Girona: (Eusebio Sacristán) Základní sestava (3-1-4-2): Iraizoz, B. Espinosa Zúñiga, J. Ramalho Chimeno, J. Ramírez López, B. García Freire, C. Portugués Manzanera, Douglas Luiz, P. Pons Riera, P. Porro Sauceda, V. Fernández Estrada, C. Stuani Curbelo
      Náhradníci: J. Suárez García, P. Alcalá Guirado, A. García Serrano, A. Granell Nogué, Paik Seung-Ho, A. Lozano Colón, S. Doumbia