Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Villarreal - Athletic Club (reportáž)

Villarreal - Athletic Club, 20.01.19 (reportáž)

20.01.19 16:15 Základní část - 20. kolo

Villarreal

1:1

(0:1)

Athletic Club

Rozhodčí: Alberto Undiano Mallenco Stadion: Estadio de la Cerámica Diváci: 17,054 (73%)

Příliš fotbalové krásy utkání mezi Villarrealem a Ahleticem nepobralo, historii ale bude zajímat zejména výsledek a s tím mohou být po remíze 1-1 spokojenější Baskové.

První poločas nabídl jedinou skutečnou šanci, v níž hosté trefili tyč. Gól padl o chvíli později z nenápadné akce, kdy si centrovaný míč ze strany srazil do vlastní sítě Jaume Costa.

Villarrealu dělalo velké problémy propracovat se skrz pozornou obranu hostů, na čemž nic nezměnila ani poločasová přestávka. Jedinou výjimkou byla 71. minuta, kdy Pedraza našel na malém vápně Ekambiho a útočník Villarrealu vyrovnal a určil konečný rezultát na 1-1.

logo Villarreal: (Hernán Pérez Cuesta) Základní sestava (4-2-3-1): S. Asenjo Andrés, Álvaro González, J. Costa Jordá, J. Funes Mori, M. Pérez Martínez, M. Trigueros Muñoz, Pablo Fornals, S. Cazorla González, V. Iborra de la Fuente, G. Moreno Balaguero, K. Toko Ekambi
Náhradníci: A. Fernández Moreno, M. Juan Llambrich, V. Ruíz Torre, A. Pedraza Sag, S. Cáseres, S. Chukwueze, C. Bacca Ahumada
logo Athletic Club: (Gaizka Garitano Aguirre) Základní sestava (4-2-3-1): I. Herrerín Buisán, A. Capa Rodríguez, Í. Martínez Berridi, Y. Álvarez López, Y. Berchiche Izeta, B. Etxebarria Urkiaga, D. García Carrillo, I. Córdoba Kerejeta, I. Gómez Pérez, I. Muniain Goñi, I. Williams Arthuer
Náhradníci: U. Simón Mendibil, M. Balenziaga Oruesagasti, Ó. de Marcos Arana, U. Núñez Gestoso, M. San José Domínguez, Susaeta, G. Guruzeta Rodríguez