Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Villarreal - Espanyol (reportáž)

Villarreal - Espanyol, 03.02.19 (reportáž)

03.02.19 11:00 Základní část - 22. kolo

Villarreal

2:2

(1:0)

Espanyol

Rozhodčí: Guillermo Cuadra Fernández Stadion: Estadio de la Cerámica Diváci: 15,476 (66%)

Villarreal měl v prvním zápase po Callejově návratu na lavičku nakročeno k vítězství, šest minut hrůzy z pohledu domácích ale určilo, že body se budou v souboji s Espanyolem dělit.

Žlutá ponorka hrála s chutí a zaslouženě si vytvořila náskok. V prvním poločase se prosadil Vicente Iborra, ve druhém pak z pokutového kopu Santi Cazorla. Na Estadio de la Cerámica panovala pohoda, protože Espanyol se nejevil jako soupeř, který by dokázal vývoj zdramatizovat.

Jenže nečekané spojence našel v táboře domácích. Asenjo neudržel střelu Granera a Bonera si míč nešikovně srazil do vlastní sítě. Zato vyrovnávající trefa, to už byl umělecký skvost Rosalese. Jeho úchvatná křížná střela zapadla přesně do horního rohu branky. Jeden z gólů sezóny stanovil konečné skóre na 2-2.

logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (3-4-2-1): S. Asenjo Andrés, Álvaro González, D. Bonera, J. Funes Mori, M. Juan Llambrich, A. Pedraza Sag, Pablo Fornals, S. Cazorla González, V. Iborra de la Fuente, G. Moreno Balaguero, K. Toko Ekambi
Náhradníci: A. Fernández Moreno, J. Costa Jordá, M. Pérez Martínez, J. Fuego Martínez, S. Cáseres, S. Chukwueze, C. Bacca Ahumada
logo Espanyol: (Joan Francesc Ferrer Sicilia) Základní sestava (4-3-3): D. López Rodríguez, D. López Silva, D. Vilá Rosselló, M. Hermoso Canseco, R. Rosales Altuve, E. Granero Molina, P. Piatti, S. Darder Moll, V. Sánchez Mata, B. Iglesias Quintas, Sergio García
Náhradníci: R. Jiménez Gago, J. López Rodríguez, L. López Mármol, Wu Hang, A. López Moreno, Ó. Melendo Jiménez, F. Ferreyra