Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Deportivo Alavés - Real Valladolid (reportáž)

Deportivo Alavés - Real Valladolid, 09.11.19 (reportáž)

09.11.19 12:00 Základní část - 13. kolo

Deportivo Alavés

3:0

(2:0)

Real Valladolid

Rozhodčí: Mario Melero López Stadion: Estadio de Mendizorroza Diváci: 16,148 (81%)

Alavés je už znovu obávaným hostitelem. Sílu baskického klubu na vlastním stadionu poznal i Valladolid, který zde padl vysoko 0-3.

Pucela nebyla pro Alavés těžkou překážkou, na Mendizorroze totiž nepředvedla skoro nic. Alavésu sice trvalo poměrně dlouho, než se ujal vedení, jakmile ho dosáhl, rychle ho pojistil druhým gólem.

V 26. minutě zakončil dobrou týmovou akci střelou mimo Masipův dosah Joselu. O pět minut později předvedl brankář hostů velkou chybu, když upustil snadný míč a Tomás Pina ho z brankové čáry jen doklepl do sítě. Ve druhém poločase ještě vylepšil skóre Lucas Pérez proměněnou penaltou. Alavés snadno došel k vítězství.

logo Deportivo Alavés: (Asier Garitano Aguirrezábal) Základní sestava (4-4-2): F. Pacheco Flores, A. Vidal Parreu, J. Navarro Jiménez, M. Aguirregabiria Padilla, R. Duarte Sánchez, V. Laguardia Cisneros, M. García Sánchez, T. Pina Isla, J. Sanmartín Mato, L. Pérez Martínez, L. Rioja González
Náhradníci: A. Sivera Salvá, L. Magallán, B. Sainz Eguskiza, J. Franco Alviz, O. Burke, P. Pons Riera, J. Guidetti
logo Real Valladolid: (Sergio González Soriano) Základní sestava (4-4-2): J. Masip López, F. Barba, F. Olivas Alba, J. Moyano Lujano, M. Karim, L. Villa Suárez, M. Herrero Javaloyas, R. Alcaraz Jiménez, E. Ünal, Ó. Plano Pedreño, S. Guardiola Navarro
Náhradníci: A. Lunin, J. Martínez García, A. Tuhami, F. San Emeterio Díaz, P. Hervías Ruiz, P. Porro Sauceda, S. Ramírez Castillo