Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / SD Eibar - Real Madrid (reportáž)

SD Eibar - Real Madrid, 09.11.19 (reportáž)

09.11.19 18:30 Základní část - 13. kolo

SD Eibar

0:4

(0:3)

Real Madrid

Rozhodčí: Adrián Cordero Vega Stadion: Estadio Municipal de Ipurúa Diváci: 7,045 (99%)

Real Madrid potvrdil vzrůstající formu a naložil Eibaru před jeho fanoušky čtyři branky, aniž by sám inkasoval.

Hostům, v jejichž dresu předvedl zřejmě nejlepší výkon od svého příchodu z Chelsea Eden Hazard, stačila na Ipurue půlhodina, aby rozhodli o osudu celého střetnutí. Po úvodním gólu Karima Benzemy totiž fotbalisté Eibaru svému soupeři práci ulehčili dvěma penaltovými zákroky, které potrestali Sergio Ramos a znovu Benzema. Real Madrid měl zápas pod kontrolou a s jasným náskokem v zádech poněkud zvolnil tempo.

Přesto přidal ve druhém poločase ještě jeden gól, a to zásluhou Valverdeho. Zidanova parta se díky výhře 4-0 posunula na první místo tabulky a bude čekat, jestli na něm stráví reprezentační přestávku, nebo jestli Barcelona uspěje v následujícím sobotním mači proti Celtě Vigo.

logo SD Eibar: (José Luis Mendilibar Etxebarria) Základní sestava (4-4-2): M. Dmitrović, A. Arbilla Zabala, J. Valdés Díaz, P. Bigas Rigo, F. Orellana Valenzuela, G. Escalante, P. De Blasis, P. Diop, T. Inui, E. García Martínez, S. Enrich Ametller
        Náhradníci: Y. Rodríguez Oterino, Á. Tejero Sacristán, E. Burgos, E. Expósito Jaén, P. Sánchez Gil, C. Días Barbosa de Oliveira, E. González Casín
        logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-3-3): T. Courtois, D. Carvajal Ramos, F. Mendy, R. Varane, S. Ramos García, C. Casimiro, F. Valverde Dipetta, L. Modrić, L. Vázquez Iglesias, E. Hazard, K. Benzema
        Náhradníci: A. Areola, É. Gabriel Militão, B. Abdelkader Diaz, F. Alarcón Suárez, T. Kroos, R. Silva de Goes, V. Júnior