Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Celta de Vigo - Real Valladolid (reportáž)

Celta de Vigo - Real Valladolid, 22.09.18 (reportáž)

22.09.18 17:15 Základní část - 5. kolo

Celta de Vigo

3:3

(2:1)

Real Valladolid

Rozhodčí: Eduardo Prieto Iglesias Stadion: Estadio de Balaídos Diváci: 16,552 (52%)

Valladolid dal zapomenout na střelecké trápení a konečně se dočkal prvních gólů v sezóně, a to rovnou tří. Přesto mu to stačilo "jen" k remíze na těžkém bojišti, kterým je každým rokem Balaídos.

Celtu může konečný výsledek mrzet, protože dvakrát odskočil nováčkovi na rozdíl dvou branek. Poprvé se tak stalo v samotném úvodu. Uběhlo jen několik minut a na střelecké listině už byla jména Iaga Aspase a Maxi Lópeze. Valladolid ještě do poločasu snížil Planem.

Když deset minut po změně stran přidal třetí zásah domácích Aspas, zdálo se rozhodnuto. Jenže Valladolid byl v útoku odvážný a trestal nepozornost a nedůraz obrany Celty, kterou dvakrát zachránila branková konstrukce. Ani ta nic nezmohla proti Ünalovi, jehož kontaktní gól ještě zintenzivnil snahu Pucely o vyrovnání. Toho se hostující mužstvo dočkalo v nastaveném čase. Pohlednou souhru zakončil ze snadné pozice střídající Leo Suárez. Atraktivní mač skončil výsledkem 3-3.

logo Celta de Vigo: (A. Mohamed) Základní sestava (4-4-2): S. Álvarez Conde, D. Costas Cordal, D. Juncà Reñé, F. Roncaglia, N. Araújo Razo, B. Méndez Portela, O. Yokuşlu, S. Boufal, S. Lobotka, I. Aspas Juncal, M. Gómez González
Náhradníci: R. Blanco Veiga, J. Alonso, F. Beltrán Peinado, M. Jensen, D. Eckert, E. Mor, P. Sisto Ifolo Emirmija
logo Real Valladolid: (Sergio González Soriano) Základní sestava (4-1-4-1): J. Masip López, F. Calero Villa, F. Olivas Alba, J. Martínez García, J. Moyano Lujano, Borja Fernández, M. Herrero Javaloyas, R. Alcaraz Jiménez, S. Gontán Gallardo, D. Čop, Ó. Plano Pedreño
Náhradníci: Y. Rodríguez Oterino, A. Regal Angulo, A. Tuhami, I. López Álvarez, L. Suárez, L. Villa Suárez, E. Ünal