Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Valencia - Sevilla (reportáž)

Valencia

1:1

(0:0)

Sevilla

Rozhodčí: Javier Estrada Fernández Stadion: Estadio de Mestalla Diváci: 40,057 (74%)

Diakhabyho gól odvrátil porážku Valencie se Sevillou, po níž přesto nemůže na Mestalle panovat spokojenost. Další remízový výsledek jen prohlubuje krizi Netopýrů, byť přišel proti ve formě hrající Seville.

Valencia začala dobře a hned po dvou minutách musel vytáhnout dva skvělé zákroky Tomáš Vaclík. Zbytek poločasu se odehrával zejména ve středu pole, aniž by museli brankáře zasahovat.

Góly tak přišly až po změně stran. Do vedení šli hosté, když Sarabia prodloužil do sítě nepovedenou střelu Ben Yeddera. V době, kdy se stadionem ozývaly pokřiky proti vedení klubu, dokázala Valencia udeřit. V nastaveném čase vyrovnal po standardní situaci Diakhaby, jenž určil konečný výsledek na 1-1.

logo Valencia: (Marcelino García Toral) Základní sestava (4-4-2): N. Murara Neto, E. Garay, G. de Abreu, J. Gayá Peña, C. Soler Barragán, D. Parejo Muñoz, D. Wass, F. Coquelin, G. Ganchinho Guedes, R. Moreno Machado, S. Mina Lorenzo
Náhradníci: J. Doménech Sánchez, C. Piccini, M. Diakhaby, D. Cheryshev, F. Torres García, G. Kondogbia, M. Batshuayi
logo Sevilla: (Pablo Javier Machín Díez) Základní sestava (3-5-2): T. Vaclík, G. Mercado, S. Escudero Palomo, S. Gómez Solà, S. Kjær, É. Banega, F. Vázquez, Pablo Sarabia, André Silva, Q. Promes, W. Ben Yedder
Náhradníci: J. Soriano Oropesa, Guilherme Arana, J. Gnagnon, I. Amadou, R. Mesa Quevedo, L. Muriel, M. Agudo Durán
Střídání hostujícího týmu
77' I. Amadou F. Vázquez
85' L. Muriel W. Ben Yedder