Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Real Sociedad - Levante (reportáž)

Real Sociedad - Levante, 15.03.19 (reportáž)

15.03.19 21:00 Základní část - 28. kolo

Real Sociedad

1:1

(1:0)

Levante

Rozhodčí: Adrián Cordero Vega Stadion: Reale Arena Diváci: 20,605 (64%)

Další kolo nejvyšší soutěže začalo páteční remízou mezi Realem Sociedad a Levante, což žádnou podstatnou změnu v tabulce La Ligy nepřineslo.

Real Sociedad hrál dobře šedesát minut, avšak vsítil jediný gól. Po přízemním centru Thea ho zaznamenal Januzaj, nejlepší muž domácích. Žádná další šance Basků se neujala a přišel trest.

Deset minut před koncem zaskočil domácí signál Levante po rohovém kopu a Borja Mayoral vyrovnal. V závěru měl na kopačce vítězství Elustondo, Aitor ale vytáhl pohotový zákrok. Stav 1-1 zůstal jako konečný.

logo Real Sociedad: (Imanol Alguacil Barrenetxea) Základní sestava (4-3-3): G. Rulli, A. Elustondo Irribaria, J. Zaldúa Bengoetxea, R. Rodríguez Navas, T. Hernández, A. Guevara Lajo, A. Januzaj, D. Zurutuza Veillet, M. Merino Zazón, M. Oyarzabal Ugarte, S. Ramírez Castillo
Náhradníci: M. Moyà Rumbo, A. Muñoz Capellán, H. Moreno, L. Sangalli Fuentes, R. Pardo Gutiérrez, J. Bautista Orgilles, J. Jiménez López
logo Levante: (Francisco José López Fernández) Základní sestava (5-3-2): A. Fernández Abarisketa, A. Luna Rodríguez, J. Andújar Moreno, J. Rodríguez Benito, R. Nunes Vezo, R. Suárez Pier, E. Bardhi, J. Gómez Campaña, J. Morales Nogales, R. Rochina Naixes, B. Mayoral Moya
Náhradníci: O. Olazábal Paredes, E. Cabaco Almada, S. Postigo Redondo, N. Vukčević, D. Remeseiro Salgueiro, M. Simon, R. Martí Salvador