STABLE 3.23.0
Úvod / Celta má problémy s osvětlením. Hrozí jí i odečet bodů

Celta má problémy s osvětlením. Hrozí jí i odečet bodů

Balaídos (© marca.es)

Stadion Balaídos není osvětlen tak, jak by měl být, za což Celtě Vigo hrozí trest.

La Liga požaduje na každém stánku nejvyšší soutěže osvětlení s intezitou 2 200 luxů, zatímco Balaídos disponuje jen 1 500, což je vedením soutěže považováno za "važný nedostatek". Galicijský klub je tak vystaven hrozbě finančního postihu, uzavření stadionu nebo dokonce odečtu bodů v tabulce, jak potvrdil jeho prezident Carlos Mouriño.

"Během léta nedošlo k žádnému vylepšení. Nevím, jak moc reálný postih je, ale hrozí nám pokuta, uzavření stadionu i odečet bodů. Vedení města nám k tomu prozatím nic neřeklo, proto se soustředíme na naši práci, kterou je fotbal," prohlásil první muž Celty.

Balaídos patří městu, s jehož zástupci je Mouriño v dlouhodobém sporu. Několikrát varoval, že pokud Vigo nedá zelenou ke stavbě nového stadionu, je připraven Celtu přemístit do jiného města. "Mám k Vigu vztah, ale musím hájit zájmy prezidenta Celty. Nemohu vyloučit stěhování klubu. Do deseti let vidím Celtu mimo Balaídos, a pokud nedostaneme povolení ke stavbě nového stadionu ve Vigu, postavíme ho jinde," dodal Mouriño.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 9 Následující

Kdo ted nemel indoneskej polivko valecek Soto Ayam je ochuzen o gastro zazitek. *23*

   avatar uživatele ace 8 včera 21:58

Kometa!!!!!!!!!!!!!

Tak podle rozhovoru s tvurci hry bych rekl, ze bloodlines 2 budou mozna lepsi cyberpunkova hra nez cyberpunk... Mohly by to byt dve konkurencni pecky, hm... Coz by znamenalo komercni triumf cyberpunku.

@Txapeldun bratwurst uplne nemyslim *4*

Zatovic valec, vydelal nam 3 litry, aspon k necemu je Kometa dobra

Zacha prvni hvezdou zapasu proti Arizone za asistenci a rozhodujici najezd *86*

Škoda Poprad, že ste boli prvých 10-12 minút ešte v autobuse, ale potom to bol parádny výkon... *86* Zajtra vyrovnáme... *2*

Předchozí 1 2 3 9 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace