Dějištěm finále Copy bude stadion Benita Villamarína

Benito Villamarín (© as.com)

Španělský fotbalový svaz (RFEF) potvrdil dějiště finálového zápasu letošní Copa del Rey. Bude jím stadion Benita Villamarína.

Domácí stánek Betisu dostal podle očekávání přednost před Mestallou, kde sídlí Netopýři z Valencie. Andalusané nabídli RFEF výhodnější finanční podmínky.

Finálový duel je na programu 25. května, čas výkopu bude upřesněn později.

Město Sevilla hostí finále Copy počtvrté v historii, na Villamarínu, který pojme 61 tisíc fanoušků, se ale bude hrát vůbec poprvé.

Komentáře (2x)

Vložit komentář

Všechny názory

Carlitos 23.08.17 19:46
#1

Pálil to slušně, to se musí nechat*5*

La Coruňa 23.08.17 19:52
#2

Keď si minulú sezónu nedal gól tuším prvých desať kôl, tak si mi veľmi liezol na nervy Florin... *1* Ale potom si si ma získal aj ako futbalista a takisto ako človek. Hlavne na Tvoj výrok tesne pred Vianocami nezabudnem : "Para mí ahora mismo el Dépor es el mejor club del mundo"... " *11* *22*

Přihlašte se či zaregistrujte pokud chcete přidat komentář

Zápasy

Odehrané Nadcházející

Žádné zápasy nebyly zatím odehrány

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
TOPlist