STABLE 3.22.0
Úvod / Griezmann potvrdil, že zůstává v Atléticu

Griezmann potvrdil, že zůstává v Atléticu

Antoine Griezmann (© marca.es)

Antoine Griezmann prostřednictvím dnes zveřejněného videa potvrdil, že bude pokračovat v kariéře v dresu Atlética Madrid.

Francouzský reprezentant se s národním týmem připravuje na mistrovství světa a opakovaně řekl, že chce mít o budoucnosti jasno právě do začátku mundialu. Až v pořadu, který vysílal kanál #0 televize Movistar+ Griezmann vnesl do věci jasno. Vysvětlil v něm, jak těžké rozhodování, které probíhal s ženou, bratrem, sestrou i rodiči, bylo. "Je to těžké, musím vše promyslet," reaguje na slova manželky, že "pokud uspěje s Atléticem, zapíše se do jeho historie, zatímco v Barceloně bude vždy jedním z mnoha".

O sedmdvacetileté útočné eso se vážně ucházela Barcelona, která byla připravena zaplatit hráčovu výkupní klauzuli v hodnotě 100 milionů eur, samotný Griezmann však nakonec upřednostnil setrvání v červenobílé části hlavního města.

"Klub dělá vše pro to, aby rostl a uspěl v Lize mistrů. Snaží se získat světové hráče. Cítím, že chci zůstat. Rozhodl jsem se zůstat. Bude to znamenat velký tlak, ale chci ukázat celému světu, že jsem se nespletl a že věřím klubu i spoluhráčům," uvedl v závěru zmíněného pořadu. K definitivnímu rozhodnutí dospěl pouhý den před odletem na světový šampionát.

Atlético Madrid podle deníku Marca zvýší Griezmannovi plat. Klíčový fotbalista Los Colchoneros by si tak mohl přijít až na 23 milionů eur ročně.

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 9 Následující
   avatar uživatele tunak 3 dnes 16:07
https://kompost.cz/@fuxoft/100898505447756008 *39*
   avatar uživatele ace 4 dnes 14:54
neznamena, ale umim *2*
neznamená že si hrál fifu ještě někdy na segách že to umíš *5*
   avatar uživatele ace 4 dnes 14:49
sem to hraval dkyz ty jeste tahals kacery po Vysocine *2*
@ace nezavid, že to neumíš hrát *2*
   avatar uživatele ace 4 dnes 13:50
Fifa lamactvi off *2*
Sezony jsem si zapl podle svého gusta, FUT Rivals hraješ do doby než dosáhneš solidního ratingu pro lepší balíčky *1* Včera jsem se probudil a šel hrát v noci, to je humáč *7*
@BarcaGang tak já byl nalwvo zvyklý na Nolita, takže proti němu je to velký zlepšení *5*
Předchozí 1 2 3 9 Následující

Top plkálisti dnes

1. Carlitos 15
2. BarcaGang 9
3. ace 4
4. donostia 4
5. aimar21 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace