STABLE 3.24.0
Úvod / Pondělní zápasy zůstávají. Svaz a La Liga se kvůli nim možná budou soudit

Pondělní zápasy zůstávají. Svaz a La Liga se kvůli nim možná budou soudit

Fanoušci proti pondělním zápasům několikrát protestovali (© marca.es)

Pondělní dohrávky ligových kol budou pokračovat i v sezóně 2019/2020.

"FOTBAL UŽ V PONDĚLÍ NEBUDE. Od příští sezóny se bude La Liga hrát v sobotu a neděli. Uvidíme, co se stane s pátečními zápasy. Pokud dosáheme dohody, tím lépe pro všechny. Obchod je důležitý, ale fanoušci více. Jsme RFEF, jsme fotbal," uvedl prezident Španělského fotbalového svazu Luis Rubiales v březnu.

Podle šéfa La Ligy Javiera Tebase je ale vše v kompetenci soutěže a pondělní mače, proti kterým několikrát protestovali fanoušci, prozatím zůstávají. La Liga potvrdila hrací časy prvních tří kol a v prvním i druhém na programu pondělní utkání jsou, ve třetím sice ne, avšak z důvodu následující reprezentační přestávky.

Rubiales a Tebas se dostávají do křížku často, v případě pondělních dohrávek by vše mohlo skončit u nezávislého soudu, který by s definitivní platností určil, jestli o zápasových dnech rozhoduje svaz, nebo liga.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 22 Následující

A druhej vítěz dne je tenhle finskej gólman, kterej dál při svým debutu v nároďáku gól Švédům *4* https://www.youtube.com/watch?v=vTKbqjxv8P4

Tortorellovu

“I don’t think he knows how to play” and “He’s off the rails” are just two of the things John Tortorella said to describe Anthony Duclair, who is in the Blue Jackets lineup and playing in his hometown.

A dnes dal Tortorellu tymu hattrick *4*

Duclair v posledních 5 zápasech 8 gólů *86* *85*

@šašekFCB před tou 50 minutou bylo 9.5

@Txapeldun aký bol na ho kurz na tipaci?

trefil to krásně

@šašekFCB nj, důvod přejít ke konkurenci

Duuuuuuuc *66* *80*

Předchozí 1 2 3 22 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace