STABLE 3.22.0
Úvod / Real Sociedad čeká první zápas na vylepšené Anoetě. Už bez atletické dráhy

Real Sociedad čeká první zápas na vylepšené Anoetě. Už bez atletické dráhy

Anoeta (© as.com)

Dnešní utkání mezi Realem Sociedad a Barcelonou bude mít zvláštní nádech. Poprvé se bude hrát na zrekonstruovaném stadionu Anoeta.

Pravda, práce, které začaly v říjnu 2017 a jejich cena se vyšplhá na 47 milionů eur, jsou v podstatě teprve v polovině, už nyní je ale vidět jejich výsledek.

Z Anoety zmizela kritizovaná atletická dráha, který byla její součástí po celých 25 let od roku 1993, kdy byl stadion otevřen. Tribuny byly zapuštěny více do země, čímž se přiblížily hrací ploše na vzdálenost 7,5 až 8,5 metru. Se zemí byla srovnána jižní tribuna a na jejím místě vyrostla zbrusu nová. Stejný osud čeká v následujících deset měsících tu protější - severní. 

Proto bude na Anoetě rekonstrukce pokračovat za chodu a pro letošní sezónu bude kapacita snížena na 28 900 míst. Jedna z tribun byla pojmenována po Aitoru Zabaletovi a je určena těm nejhlasitějším fanouškům. Zabaleta mezi ně patřil, před zápasem Poháru UEFA proti Atléticu v roce 1998 však byl ve svých 28 letech u stadionu Vicente Calderóna zavražděn. Klub chce tímto gestem uctít jeho památku.

Podívejte se, jak vypadá Anoeta bez atletické dráhy:

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 16 Následující
Takhle to úplně eliminuje ten potenciál, že by se pískalo vyrovnaněji.
@Carlitos Tak byl poslední hráč, ne? Ale to je celkem jedno. Přišlo by mi daleko lepší, kdyby ti videorozhodčí na ne tak závažný momenty alespoň upozorňovali a při těch významnejch zasáhli automaticky.
@Carlitos Skokú Messiho? Si to pozri ešte raz. Veď mu tam dal bodyček úplne bez snahy hrať loptu. Takých penált bolo písknutých mraky.
V tipovacke mam jedinu smolu, proste netrafim presny vysledok *1* *12* *50*
@Makak Tak asi se nemůže kontrolovat každý faul, to by se pak nehrálo. To MAtSe na Pirtua faul byl, ale nemyslim, že na žlutou, normálka. Toho Busquetse si překontrolovat ale na rozdíl od těch dvou skoků Messiho měl, protože to bylo kousek před vápnem, takže už jenom kvůli možný penaltě, navíc to byl jasný faul, i když před vápnem.
Jinak ten styl využití videa je fakt nešťastnej, takhle to akorát pošlou do kopru. Ve 35. minutě se díky tomu odhalí zákrok na červenou, ale když tam potom Ter Stegen sestřelí Portua minimálně za žlutou, hraje se v klidu dál, a to samý při jasnym faulu Muniesy na Busquetse (což už by GOAT pochopitelně proměnil) *21*
@Carlitos Proto se ptám, jestli je cinknutej *1*
@Makak A tak je to správně, ne?
@BRIAN19 Tjn, pro mě životní haluz*5*
@Carlitos Od přípravy hraje naprosto tragicky a dnes stál Barcelonu body.
Předchozí 1 2 3 16 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace