Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Atlético Madrid - Real Betis (reportáž)

Atlético Madrid - Real Betis, 07.10.18 (reportáž)

07.10.18 16:15 Základní část - 8. kolo

Atlético Madrid

1:0

(0:0)

Real Betis

Rozhodčí: Alberto Undiano Mallenco Stadion: Abanca-Balaídos (Vigo) Diváci: 63,786 (0%)

Nepříliš žáživný duel na stadionu Wanda Metropolitano rozhodl střídající Ángel Correa, jehož branka přihrála vítězství Atléticu.

Betis měl sice častěji míč na kopačkách, jenže jako mnohokrát v letošní sezóně vlastně nevěděl, co si s ním má počít. První poločas uběhl bez jakéhokoliv vzrušujícího okamžiku.

Druhá půli už byla zábavnější, a to výhradně díky domácím. Kaliniće ještě zastavila tyč, ale Rodriho prozměnu Pau López, ale 74. minutě se přece jen urodilo. Correa po zemi zamířil přesně, Pau byl tentokrát bez šance. Hlídat si těsný náskok, to je královská disciplina Atlética, které to zvládlo i tentokrát. Betis zaslouženě prohrál 0-1.

logo Atlético Madrid: (Diego Pablo Simeone) Základní sestava (4-4-2): J. Oblak, D. Godín, Filipe Luis, Juanfran, L. Hernández, J. Resurrección Merodio, Rodri Hernández, S. Ñíguez, T. Lemar, A. Griezmann, N. Kalinić
Náhradníci: A. Adán Garrido, F. Montero Rubio, S. Arias Naranjo, T. Partey, Á. Correa, B. Garcés Moreno, Gelson Martins
logo Real Betis: (Enrique Setién Solar) Základní sestava (3-4-2-1): Pau López, A. Mandi, H. Firpo Adames, M. Bartra Aregall, S. da Silva Júnior, F. Guerrero Martín, G. Lo Celso, J. Guardado Hernández, J. Sánchez Rodríguez, S. Canales Madrazo, L. Morón García
Náhradníci: J. Robles Blázquez, F. García Fernández, R. Boudebouz, T. Inui, W. Silva de Carvalho, A. Sanabria Ayala, C. Tello Herrera