Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Levante - Real Sociedad (reportáž)

Levante - Real Sociedad, 09.11.18 (reportáž)

09.11.18 21:00 Základní část - 12. kolo

Levante

1:3

(1:0)

Real Sociedad

Rozhodčí: David Medié Jiménez Stadion: Estadio Ciudad de Valencia Diváci: 19,890 (75%)

Real Sociedad přerušil dlouhé čekání na gól i výhru a dobyl stadion Levante výsledkem 3-1, byť to se šancemi hostů dlouho příliš nadějně nevypadalo.

V prvním poločase nevalné kvality totiž nevymysleli vůbec nic. Levante mělo zápas pod kontrolou, aniž by pro to muselo kromě akce ze samotného úvodu, kterou proměnil tečovanou střelou v gól Chema, něco velkého udělat.

Druhá půle už nabídla pohyblivější a přesnější Errealu, která díky snové desetiminutovce mezi 73. a 83. minutou nasázela tři góly. Povedenou kombinaci zakončil Theo, vedení znamenala šťastná Juanmiho střela a pojistku přidal po rychlém kontru Oyarzabal. Tři body se stěhují do San Sebastiánu.

logo Levante: (Francisco José López Fernández) Základní sestava (3-5-2): O. Olazábal Paredes, J. Rodríguez Benito, R. Suárez Pier, S. Postigo Redondo, E. Bardhi, J. Gómez Campaña, J. Morales Nogales, S. Prcić, B. Mayoral Moya, D. Remeseiro Salgueiro, E. Boateng
Náhradníci: A. Fernández Abarisketa, E. Cabaco Almada, J. Andújar Moreno, P. López Muñoz, C. Doukouré, M. Simon, R. Martí Salvador
logo Real Sociedad: (Asier Garitano Aguirrezábal) Základní sestava (3-4-2-1): M. Moyà Rumbo, A. Elustondo Irribaria, A. Gorosabel Espinosa, D. Llorente Ríos, H. Moreno, T. Hernández, A. Illarramendi Andonegi, A. Januzaj, I. Zubeldía Elorza, M. Oyarzabal Ugarte, W. da Silva
Náhradníci: G. Rulli, K. Rodrigues, R. Rodríguez Navas, D. Zurutuza Veillet, J. Bautista Orgilles, J. Jiménez López, S. Ramírez Castillo