Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Levante - Real Valladolid (reportáž)

Levante - Real Valladolid, 20.01.19 (reportáž)

20.01.19 17:30 Základní část - 20. kolo

Levante

2:0

(1:0)

Real Valladolid

Rozhodčí: Santiago Jaime Latre Stadion: Estadio Ciudad de Valencia Diváci: 19,107 (73%)

Levante v bojovném zápase udolalo díky brankám z konců poločasů 2-0 a posunulo se na desáté místo tabulky.

Příliš šancí na Ciutat tentokrát k vidění nebylo, bylo proto jasné, že rozhodnout bude moci maličkost. Například při standardní situaci. Po jedné z nich se do do míče opřel hlavou Coke a obránce Levante poslal svůj tým ve 42. minutě do vedení.

Valladolid krátce po příchodu ze šaten vyrovnal, kontroverzní výrok VAR ale jeho gól anuloval. Další příležitost si už Pucela vytvořit nedokázal, naopak v nastavení inkasovala od Rogera druhou branku večera a z Valencie odjíždí s nepořízenou.

logo Levante: (Francisco José López Fernández) Základní sestava (3-1-4-2): O. Olazábal Paredes, A. García Aranda, E. Cabaco Almada, J. Andújar Moreno, R. Suárez Pier, E. Bardhi, J. Gómez Campaña, J. Morales Nogales, R. Rochina Naixes, B. Mayoral Moya, D. Remeseiro Salgueiro
Náhradníci: A. Fernández Abarisketa, P. López Muñoz, F. López de la Manzanara Delgado, N. Vukčević, M. Simon, R. Dwamena, R. Martí Salvador
logo Real Valladolid: (Sergio González Soriano) Základní sestava (3-4-1-2): J. Masip López, A. Regal Angulo, F. Calero Villa, F. Olivas Alba, J. Moyano Lujano, M. Delgado López, Borja Fernández, L. Villa Suárez, M. Herrero Javaloyas, E. Ünal, Ó. Plano Pedreño
Náhradníci: Y. Rodríguez Oterino, A. Tuhami, J. Fernández Moreno, L. Suárez, S. Gontán Gallardo, D. Čop, D. Verde