Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Real Betis - Huesca (reportáž)

Real Betis

2:1

(1:0)

Huesca

Rozhodčí: Adrián Cordero Vega Stadion: Estadio Benito Villamarín Diváci: 28,078 (46%)

Nečekaně hodně práce měl Betis s již jistě sestupující Huescou, kterou porazil až díky brance Joaquína z posledního útoku zápasu.

Ani výhra už ale nedává Andalusanům možnost protlačil se do Evropy, jen mírně sníží míru naštvání z nepříliš úspěšného roku. Jako první se ve 24. minutě prosadil hezkou hlavičkou Joaquín, Juanpi ale deset minut po změně stran proměnil pokutový kop a vyrovnal.

Čtvrthodinu před koncem byl vyloučen za prošlápnutí soupeře Pulido a Betis hodině dvanácté přesilovku využil. A to krásným způsobem. Joaquín se v deváté minutě nastaveného času nádherně opřel do míče z 25 metrů a vymetl pavučinku v síti. Betis bere tři body za triumf 2-1.

logo Real Betis: (Enrique Setién Solar) Základní sestava (4-2-3-1): J. Robles Blázquez, H. Firpo Adames, M. Bartra Aregall, Z. Feddal, F. Guerrero Martín, G. Lo Celso, J. Guardado Hernández, J. Sánchez Rodríguez, W. Jaures Kaptoum, C. Tello Herrera, L. Morón García
Náhradníci: Pau López, A. Mandi, E. Leite de Souza Junior, S. da Silva Júnior, D. Lainez Leyva, W. Silva de Carvalho, J. Rodríguez Ruiz
logo Huesca: (Francisco Javier Rodríguez Vílchez) Základní sestava (4-2-3-1): A. Jovanović, A. Diéguez Grande, J. Galán Gil, J. Pulido Mayoral, X. Etxeita Gorritxategi, D. Ferreiro Quiroga, G. Melero Manzanares, J. Añor Acosta, M. Gómez Bordonado, Y. Herrera Ravelo, E. Gallego Puigsech
Náhradníci: R. Santamaría Cipriain, L. Correia Pinto, M. Mantovani, C. Rivera Hernández, D. Musto, J. Aguilera Núñez, Juanjo Camacho