17.7.19 23:02 k článku Obranu Atlética posílili Trippier a Mario Hermoso

Proč Angličana za takový drobný nekoupil někdo v Anglii? Nebo už má té pralesní ligy dost?

15.7.19 21:00 k článku Granada podepsala Roberta Soldada

Že by z něj ještě mohl být nový Guiza?*61*

4.7.19 15:43 k článku Nové dresy Valencie jsou inspirované Mestallou i ohnivými slavnostmi

To je slabý i na Pumu*5*

3.7.19 16:34 k článku Koundé se může stát nejdražší posilou historie Sevilly, která koupila také Ocampose

Taky nechápu, proč za něj nedali Bordeaux 120M*4*

v reakci na
ace ace
3.7.19 00:24 k článku Mezi asistenty rozhodčích pro nadcházející ročník La Ligy je i žena

Je to možné jako marketingový tah, jinak to nedává moc smysl.

ace ace
24.6.19 19:53 k článku Athletic podepíše německou fotbalistku. Je to porušení klubové filozofie, zlobí se fanoušci

Největší letošní událost ve španělském ženském fotbale*86*

21.6.19 20:26 k článku Kapitán Deportiva má 70 stehov, v nedeľu by ale chcel hrať

To od tebe vůbec nebylo hezký, co ti Bergantiños provedl, že vytahuješ urážky takového kalibru?*1*

v reakci na
Txapeldun Txapeldun
19.6.19 21:51 k článku Jeden gól, 161 odehraných minut. Pekhart se v Las Palmas neprosadil, klub s ním dále nepočítá

161 minut ve 2 zápasech je méně než 161 minut ve 14 zápasech? (troll on, brain on)

v reakci na
ace ace

Gól na 161 minut to neni tak špatná produktivita*114*

17.6.19 20:37 k článku Nejdražší příchod i odchod během krátké doby? Griezmanna by měl v Atléticu nahradit João Félix

Pobeďarovaný jogurt > tlustý dědek*5*

v reakci na
ace ace
14.6.19 00:18 k článku Černý Ibra. Real Sociedad získal Isaka

Tak jasně, že Messiho dres má mnohem víc dětí, ale to je právě ta stránka sportovního výkonu, kdyby měl Messi vystupování a sebestylizaci Zlatana, tak jich bude ještě víc*2*

v reakci na
tunak tunak
13.6.19 21:17 k článku Černý Ibra. Real Sociedad získal Isaka

To docela pochybuju, že si myslel, že je podobná hvězda jako Messi. Spíš si myslel, že je mnohem větší hvězda než Messi*2* (A měl pravdu, Messi je sice lepší fotbalista, ale Zlatan je mnohem lepší hvězda*5*)

v reakci na
tunak tunak
12.6.19 19:35 k článku Další díl Operación Oikos. Girona požaduje ligu s 21 kluby

Zajímavý nápad, když by neskončili do 17. místa a Valladolidu nebylo odečteno dost bodů, tak by další sezonu mohli jít rovnou do Segundy B*15*

10.6.19 23:11 k článku Preview: Španělsko - Švédsko

rofl*29*

v reakci na
ace ace
6.6.19 18:33 k článku Oblak: Dokud budou ambice Atlética stejné jako mé, zůstanu

Takže asi: "Dokud nebudu chtít odejít, zůstanu"?*5*

5.6.19 19:28 k článku Kuriózní gól z poloviny hřiště. Cádiz kvůli němu možná přijde o šanci postoupit

4.6.19 22:42 k článku Novým trenérem Sevilly je Lopetegui

Nějaké zprávy o platu v porovnání s Realem?

30.5.19 22:40 k článku "Lehendakari" Toquero ukončil kariéru

Legenda*116**12*

A samozřejmě vynikal i technikou a finesami

30.5.19 21:23 k článku Chci v Realu Madrid ukončit kariéru, hrál bych za něj i zadarmo, řekl Sergio Ramos

Teď by mu mohl Pérez nabídnout doživotní smlouvu s minimální mzdou*2*

30.5.19 21:14 k článku Real Madrid je nejhodnotnějším klubem světa. Barcelona vypadla z první trojky

Stačilo prodat Ronalda a dvanáckrát prohrát v lize*11*

28.5.19 20:45 k článku Policie zatkla několik hráčů, čelí obvinění z korupce. Podezřelý je i zápas Valladolid - Valencia

Dík*22* To aby pomalu začali stavět další velkou soudní síň, když teď mají další podezřelé zápasy*5*